Psycho-Pass Yeni Sezon Videosu

Psycho-Pass yeni sezon ve anime filmi

Psycho-Pass Yeni Sezon Videosu

Devam sezonu ve filmi ile ilgili haberi sizlerle eylülde paylaştığımız Psycho-Pass’in ikinci sezona dair tanıtım videosu, Noitamina resmi Youtube hesabında bugün yayımlandı.

Fuji TV, Noitamina Line Up 2014 etkinliğinde, 2012’de yayımlanmış animenin devam sezonunu Ekim 2014’te yayımlayacağını açıkladı. Seriyi, hemen ardından kış sezonunda izleyicilere sunulacak filmi takip edecek iken; 2014 temmuz ayında ilk sezonunun yeniden düzenlenmiş 11 bölümlük yeni versiyonu ekranlarda yerini alacak.

Psycho-Pass Yeni Sezon Videosu

Yeni sezon ve filmin yanında Hayakawa Yayıncılık’a ait S-F dergisinin ağustos nüshasında yayımlanmaya başlayacak bir roman serisi de gündemden bir madde. Ryou Shigami’nin dört karakteri içerecek roman bölümlerini yazacağı seri, yayınlanması bittiğinde  Hayakawa Bunko JA tarafından düzenlenip, ayrıca piyasaya sürülecek.

Psycho Pass Yeni Sezon Videosu

Hikayenin yakın gelecekte, insanların ruhsal durumlarının ve kişiliklerinin somut olarak ölçülebildiği bir zamanda geçtiği seri; aksiyon, bilim kurgu ve polisiye ögeleri içeriyor. Psycho-Pass adı verilen ölçüm sonuclarının insanların hayatlarını büyük ölçüde etkilediği bu dünyada, destek kuvveti ekibinde suçla mücadele eden Shinya Kōgami ve yeni göreve gelmiş tecrübesiz polis müfettişi Akane Tsunemori olayların merkezinde yer alıyor.

Hızlıca Paylaş!