Overlord 2. Sezon Duyuruldu

Overlord 2. Sezon İle Devam Edecek

Overlord’un 2. derleme anime filmi olan Overlord: Shikkoku no Tenshi (Overlord: The Dark Warrior) serinin hayranlarına müjdeli haberi verdi. Yapılan duyuruya göre Overlord 2. Sezon geliyor. Overlord’un ilk anime serisi 2015 yılında Madhouse tarafından hazırlanmıştı ve 13 bölüm uzunluğundaydı. Serinin ilk derleme anime filmi olan Overlord: Fushisha no Ou (Gekijouban Overlord) 25 Şubat 2017’de ekstra sahneleriyle Japonya’da gösterime girmişti. 2. derleme filmi Overlord: Shikkoku no Tenshi ilk filmin hemen ardından 11 Mart 2017’de Japon izleyicilerle buluştu.

Overlord 2. Sezon izle

Overlord: Shikkoku no Tenshi’nin posteri

İlk anime serisini hatırlatacak olursak 2126 yılında çıkış yapmış ve zaman içinde diğer tüm DMMO-RPG’ler arasında en tepeye oturmuş Yggdrasil isimli oyunun on iki yılın ardından miladını dolduracağı o gecede, Ainz Ooal Gown loncasının lideri Momonga’yı yani görkemli kıyafetlere bürünmüş bir iskelet görünümüne sahip baş karakterimizi, iki yıldır oyuna uğramayan lonca üyelerinden Herohero ile lonca üssü Nazarick Chika Dai Funbo’daki yuvarlak masanın etrafında konuşurken bulmamızla başlamıştı.

Overlord 2. Sezon izle

Overlord serisinin OVA ve özel bölümleri de bulunuyor. Overlord 2. Sezon için başlangıç tarihi henüz belli değil. 2. sezon, seriyi izleyenlerin büyük çoğunluğu tarafından bekleniyordu.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?