Orijinal Vampir Animesi Sirius the Jaeger

P.A. Works Stüdyosu’ndan Orijinal Vampir Animesi Sirius the Jaeger Geliyor

Sirius the Jaeger izle

P.A. Works Stüdyosu orijinal anime serisi Sirius the Jaeger isimli yeni bir proje üstünde çalıştıklarını açıkladı. Merakla beklenen seriden bir tanıtım videosu da yayımlandı.

Animenin konusu ise şöyle özetleniyor:

Yıl: 1930. Yer: İmparatorluk Başkenti. Ellerinde müzik enstrümanı çantası taşıyan bir grup tuhaf insan Tokyo istasyonuna iner. Vampir avcısı olan bu insanlara ”Jaeger” denilmektedir. Grubun içinde sakinliği ve sıradışı aurası ile dikkat çeken genç bir adam vardır. Yuliy isimli bu genç köyü vampirler tarafından harap edilmiş bir kurt adamdır. Yuliy ve Jaeger Çetesi, Sirius’un Yayı olarak bilinen kutsal ve gizemli bir yay üzerinden ölümcül bir savaş başlatır. Peki ama sonunda onları bekleyen asıl gerçek nedir? Sonsuz çekiciliği ve komplo sarmalıyla en çok beklenen aksiyon ve korku animesi başlıyor!

Sirius the Jaeger izle

Serinin baş kahramanı Yuliy’i Uemura Yuuto seslendirirken henüz seslendirecekleri karakterleri açıklanmayan ancak kadroda yer alan diğer seiyuular arasında Sakurai Takahiro, Horiuchi Kenyuu, Mori Nanako, Kobayashi Yuusuke, Takeuchi Shunsuke, Takahashi Rie, Majima Junji, Koyasu Takehito ve Tsuda Kenjiro yer alıyor.

Animenin yapım ekibindeki isimlere değinecek olursak:

  • Yönetmen: Ando Masahiro
  • Orijinal Karakter Tasarımı: Nishimura Kinu
  • Senaryo: Koyanagi Keigo
  • Animasyon Karakter Tasarımı ve Baş Animasyon Yönetmeni: Matsuura Mai ve Sako Soichiro
  • Müzik: Yokoyama Masaru

Korku ve aksiyon türünde izleyeceğimiz vampir animesi Sirius the Jaeger temmuz ayında yayımlanmaya başlayacak.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?