Ore Monogatari!!

Sıcak Sıcak

Ore Monogatari!!

ore monogatari izle

Diğer İsimleri: My Love Story!!

Tür: Komedi, Romantik, Shoujo, Okul Hayatı, Hayattan Kesitler

Yayınlanma Tarihi: 9 Nisan 2015

Bölüm Sayısı: 24

Yönetmen: Morio Asaka

Senaryo: Kazune Kawahara

Firma/Stüdyo: Madhouse, VAP, Nippon Television Network Corporation

Başlıca Seiyuular: Takuya Eguchi (Takeo Gouda), Nobunaga Shimazaki (Makoto Sunakawa), Megumi Han (Rinko Yamato)

Mangaka: Kazune Kawahara (Hikaye), Aruko (Çizen)

Açılış: Miraikei Answer (未来形Answer) TRUSTRICK’ten

Kapanış: Shiawase no Arika (幸せのありか) LOCAL CONNECT’ten

 

Bir shoujo animesi izlerken bishounenler ile dolu erkeklerin vazgeçilmez olduğunu biliriz. Peki bu seferki ana karakterimiz biraz daha farklı bir nitelikte, ilk bakışta korkutucu görünen bir oğlan olsaydı neler olurdu sizce? İşte Takeo, bu sezonun komedi yüzünü kıpırdacak ve yanlış anlaşılmaları dize getirecek davranışlarıyla romantik türde klasik bir lise hayatını bize sunuyor, kendi hikayesiyle.

Takeo küçüklüğünden bu yana hoşlandığı kızlardan bir karşılık alamamış, iri yapılı ve görünüşünden dolayı yanlış anlaşılmaya uğramış bir lise öğrencisidir. Görünüşünün tersine, özyapısı kibar ve her zaman yardıma koşan bir karakterdir. Kalbi ise kendinden büyük! Çocukluk arkadaşı ve aynı zamanda komşusu olan Sunakawa ise ondan farklı bir frekansta, görünüşü itibariyle kızlar arasında aşırı popüler, pek de duygularını dışa vurmayan, sakin ama dobra dobra konuşan bir gençtir. Her ne kadar zıt bir kişiliğe sahip olsalar da zıt kutuplar birbirini çeker hesabı, anlaşabilmektedirler.

ore monogatari!! izle

Takeo ve arkadaşı Sunakawa eve dönerken gözleri önünde olan bir taciz olayı, Takeo’nun mağdur bir kız öğrenciyi kurtarma girişimiyle son bulur. Takeo tanıştığı tatlı kız, Yamato’ya arka plandan verilen o yoğun müzik ile yoğrulmuş ilk görüşte aşık temasını bir yere tutturmuştur. Belki de Takeo için artık bahar gelmiştir(?)

ore monogatari!! izle

Takeo’nun tatlı yerkenki yüzü

ore monogatari!! izle

Tanıştığı kızla beraber arkadaş olan Takeo, gösterdiği kibarlık ve şefkat ile ne kadar candan ve karakter sahibi bir delikanlı olduğunu ve iç benliğinin dış görünüşünün önüne fazlaca geçtiğini anlıyoruz. Ancak tek eksiği kendisine güvenin olmamasıdır. Karakterler kişilik yönünden animeye kesinlikle zevk katacak türe benziyor. Duyguyu yoğun veren müzikler animenin altın külçesi gibi parlamakta özellikle kapanıştaki nostaljik müziğin üç ana karakter üzerindeki yayılımı.

Karakter bakımından eğlendirecek, keyifli bir romantik shoujo anime serisi izlemek isteyenlere tavsiye edilir.

Ore Monogatari!! izle

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?