Ookami Shoujo to Kuro Ouji Animesi Yayına Ne Zaman Başlıyor?

Ookami Shoujo to Kuro Ouji Animesi Ekranlarda Yerini Ne Zaman Alacak?

Ookami Shoujo to Kuro Ouji Animesi

Animeye uyarlanacağı bu yıl nisan ayında duyurulan Ookami Shoujo to Kuro Ouji’nin ne zaman yayımlanmaya başlayacağı Shueisha Bessatsu Margaret’ın yaptığı açıklama ile netlik kazandı. Dergide verilen bilgiye göre Ookami Shoujo to Kuro Ouji severlerin animeye kavuşmak için bu sene ekim ayına kadar sabretmesi gerekecek.

Mangada hikaye, sürekli aşk ve ilişkileri üzerine konuşan arkadaş grubuna uyum sağlamak için sevgilisi olduğu yalanını söyleyen 16 yaşındaki Erika Shinohara’nın ona inanmayan arkadaşlarını ikna etmek amacıyla sokakta gördüğü çok yakışıklı bir çocuğun fotoğrafını çekmesiyle başlıyor. Ancak Erika’nın bilmediği fotoğrafını çektiği “sözde” erkek arkadaşının onunla aynı okulda okuyan Kyoya Sata isminde  fazlaca popüler biri olduğu ve bunu arkadaşlarıyla birlikte fark etmesi pek de zaman almıyor. Yalanı ortaya çıkmasın diye her şeyi Kyouya’ya anlatan Erika işleri ona karşı kibar tavırlar sergileyen hatta onun erkek arkadaşı gibi davranabileceğini söyleyen Kyouya’nın merhametine bırakıyor. Bırakıyor bırakmasına ama bu sefer de Kyouya’nın göründüğünün aksine sadistin teki olduğu ortaya çıkıyor ve ikilinin arasında olaylar gelişiyor.

Ookami Shoujo to Kuro Ouji Animesi

Serinin duyurulan seiyuu kadrosu ise şöyle:

  • Kanae Itō  Erika Shinohara
  •  Takahiro Sakurai – Kyōya Sata
  • Ai Kayano – Ayumi Santa
  • Mariya Ise – Marin Tachibana
  • Mikako Komatsu – Aki Tezuka
  • Nobunaga Shimazaki – Yoshito Kimura
  • Yoshitsugu Matsuoka – Nozomi Kamiya
  • Yoshimasa Hosoya – Takeru Hibiya
  • Ayumu Murase – Yū Kusakabe

Ookami Shoujo to Kuro Ouji Animesi

Bunların yanında animenin yönetmen koltuğunda Bakuman, Honey and Clover, Nodame Cantabile gibi serilerde karşımıza çıkan Kenichi Kasai oturuyor. WATAMOTE’de emeği geçen Sawako Hirabayashi’nin senaryo yazım ve yönetiminden sorumlu olduğu seride Maji Fujioka hem karakter tasarımcısı hem de animasyon şefi olarak ekipte yer alıyor.

Geçtiğimiz sezon yayımlanan Soredemo Sekai wa Utsukushii ve bu yaz ekranlarda olan Ao Haru Ride gibi sevilen shoujoların bir bir anime olduğu şu dönemde Ookami Shoujo to Kuro Ouji gibi pek çok hayranı olan bir manganın adaptasyon haberi de mutluluk verici. Siz de animenin çıkışını dört gözle bekliyor musunuz?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?