Norveçli Rock Sanatçısından Anime Şarkılarına Coverlar

Güçlü Sesiyle Norveçli Rock Sanatçısından Anime Şarkılarına Coverlar

Norveçli Rock Sanatçısından Anime Şarkılarına Coverlar

Youtube’a biraz göz gezdirirseniz animelerin açılış ve  şarkılarının hayranlar tarafından seslendirirlmiş pek çok amatör coverını görmeniz mümkün. Peki ya bu coverları bir de Norveçli rock-metal sanatçısı PelleK seslendirirse?

Per Fredrik “PelleK” Åsly, müziğini Youtube hesabı ile sadece Norveç’te değil; dünyanın pek çok yerinde duyurmayı başarmış başarılı bir sanatçı. 4 oktava varabilen sesi ile inanılmaz bir vokal aralığına sahip ve bu yeteneğini Disney klasiklerinden, sadece rock ile metal türünde olması gerekmeyen popüler liste şarkıları kadar pek çok eserin yanında çoğu takipçinin severek dinlediği anime şarkılarına yeni bir yorum getirerek kullanıyor. Sanatçının 4 kişiden oluşan bir grubu da bulunuyor.

İşte size PelleK’in başlarda İngilizce versiyonlarını seslendirdiği sonrasında Japonca ve orijinal sözleriyle hayata geçirip Japonlardan bile olumlu yorumlar aldığı – bu yüzden Facebook’ta oluşturulmuş Japonca bir sayfası var. – anime coverlarından seçmeler:

Shingeki no Kyojin – Guren no Yumiya

Tokyo Ghoul – Unravel.

One Piece – We go!

Tüm Pokemon Tema Şarkıları

Tüm Digimon Tema Şarkıları

8 Dakikada 17 Anime Şarkısı

Naruto – Blue Bird

Soul Eater – Resonance

Sword Art Online II Ignite

Akame ga Kill – Skyreach

Fullmetal Alchemist Brotherhood – Again

Naruto – Kanashimi wo Yasashisa ni

Vampire Knight Guilty – Rondo

Bleach – Ranbu no Melody

Fullmetal Alchemist – Melissa

Death Note – The World

Sword Art Online – Crossing Field

Birkaçını ya da dayanamayıp hepsini dinledikten sonra, peki Pellek’in yorumladığı şarkılardan sizin sizin favoriniz hangisi?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?