Naruto Shippuuden Haziran 2016 Programı Bölüm Listesi

Naruto Shippuuden Haziran 2016 Bölüm Listesi

Naruto Shippuuden’de geçtiğimiz bölümlerde Kaguya ve oğulları Hagoromo ile Hamura’nın hikayesini izlemiştik. Önümüzdeki programda ise uzunca bir süre planlandığı gibi Hagoromo’nın oğulları Ashura ve Indra’nın hikayesini detaylı bir şekilde izleyeceğiz. Yalnız bu ay bir haftalık bir yayın arası olacak ve Naruto Shippuden 466 23 Haziran’da değil, 30 Haziran’da yayımlanacak. Ayrıca temmuz ayı da bu bölümlerin devamıyla başlayacak.

Naruto Shippuuden 466 izle

Naruto Shippuuden Haziran 2016 Programı:

16 Haziran: Naruto Shippuuden 465 

23 Haziran: Yayın olmayacak 

30 Haziran: Naruto Shippuuden 466 

7 Temmuz: Naruto Shippuuden 467

Mangada olmayan bütün bu bölümler Uchiha, Uzumaki ve Senju’ların atalarıyla ilgili olacak. Ancak her ne kadar doldurma bir sezon izliyor olsak da en azından mangada az yer verilen ve Naruto’nun ana hikayesinin köklerini oluşturan karakterler ve olaylar ile ilgili detayları görecek olmamız o kadar da kötü bir tablo çizmiyor gibi. (Zaten filler yapacaklar da hiç değilse ana hikaye ile alakalı bir şeyler izliyoruz diye kendimizi avutalım)

Sizi bilmem ama son doldurma bölümlerinden en azından benim pek şikayetim yok. Belki daha iyi bazı doldurma bölümler daha önce yer aldıysa da yine de genel olarak hikaye açısından Naruto Shippuuden doldurma bölümlerindeki standartlarının üzerinde bulduğumu söyleyebilirim. Hatta bu kadar uzatılmadan mangada bu olaylardan bir kısmına yer verilseymiş fena olmazmış gibi düşünüyorum. Siz bu doldurma bölümlerle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Bu makaleyi sevdiniz mi?