Naruto Shippuuden Final Dövüşü Bölümü İle Hayranlarının Karşısında

Naruto Shippuuden Final Dövüşü Bölümü Kolay Kolay Unutulmaz

3 Ekim 2002’de başlayan 220 bölümlük Naruto anime serisinin bitmesinin ardından 15 Şubat 2007’den beri devam eden Naruto Shippuuden için en önemli günlerden biriydi bugün. Oldukça uzun zamandır beklenen final dövüşü 2 bölüm ( Naruto Shippuuden 476 ve Naruto Shippuuden 477 ) olarak anime severlerin karşısına çıktı. Anime ekibi bu bölümlerde elinden gelenin en iyisini yapacağını belirtmiş ve bunun için de 2 haftalık bir araya ihtiyaç duyduklarını belirtmişti. Sabırla beklediğimiz haftaların ardından nihayet beklenen bölümler geldi.

naruto shippuuden final bölüm izle

Verilen ara çizim ve animasyonlar olarak Naruto Shippuuden’e yaramış gibi görünüyor. Pek çok sahnede mevcut TV serisinin standartlarının üstüne çıktıklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Keşke başta Naruto vs Pain dövüşü olmak üzere bazı büyük dövüşlerde de biraz bekletip böyle iş çıkarsalarmış diye düşünebilirsiniz. Dövüşün büyük bir kısmında müzik olmaması ise dikkat çeken bir tercih olmuş. Bunu elbette beğenenler de beğenmeyenler de olacaktır. Daha kaliteli görsellik ve nostaljik sahneleriyle Naruto vs Sasuke final dövüşü serinin hayranlarının kolay kolay unutamayacağı bir bölüm olmuş.

naruto shippuuden final bölüm izle

Naruto Shippuuden bu hafta Japonya’da oldukça bekleniyordu ve pek çok noktada animenin reklamları bulunuyordu. Naruto Shippuuden final dövüşünün yayımlanmasıyla birlikte Twitter’da Japonya’da trending topic olmayı başardı. Görebildiğimiz kadarıyla Naruto Shippuuden bu hafta Japonların büyük çoğunluğunun beğenisini kazanmış gibi.

Ve yapımda emeği geçenler… Anime tarihinde önemli bir bölüme imza atan Naruto Shippuuden animatörleri Twitter hesaplarında son bölüm için çalışmalarını paylaştılar. Oldukça ağır çalışma şartlarında bizlere çok güzel anlar yaşatan bu insanlara çok teşekkürler!

 

Naruto Shippuuden’in hemen burada bitmediğini daha önce söylemiştik. Anime serisi 478. bölüm ile devam edecek. Final dövüşünü beğendiniz mi? Bu hafta neler hissettiniz?

Bu makaleyi sevdiniz mi?