Naruto Shippuuden Eylül 2016 Programı Bölüm Listesi

Naruto Shippuuden Eylül 2016 Bölüm Listesi

Naruto Shippuuden’de yaklaşık 2 yıl sonra manganın finali geliyor gelmesine ama bunu görebilmek için biraz daha sabredeceğiz. Naruto Shippuuden 475’ten sonra 2 haftalık bir yayın arası olacak TV Tokyo’da ve anime serisi 29 Eylül’de devam edecek. Bu tarihte yayımlanacak olan bölüm 476-477 olarak çift bölüm olacak.

Naruto Shippuuden 476 izle

Naruto Shippuuden Eylül 2016 Programı:

15 Eylül: Yeni bölüm olmayacak.

22 Eylül: Yeni bölüm olmayacak.

29 Eylül: Naruto Shippuuden 476-477 

6 Ekim: Naruto Shippuuden 478

Naruto Shippuuden 476-477′nin, Kishimoto-sensei’nin ölümsüz eseri Naruto mangasının 694-698. bölümleri kapsaması, Naruto Shippuuden 478‘in ise Naruto mangasının 699. bölümüne göre uyarlanması bekleniyor. Bir sonraki bölümün özeti kısmında da manga tarzında renklendirilmemiş sahneler dikkatlerden kaçmıyor.

Ayrıca Naruto Hiden kitaplarındaki hikayeleri animede göreceğimiz daha önce açıklanmıştı. Bu hikayeler genel olarak Naruto mangasının 699. bölümünden sonrasını konu aldığından önümüzdeki program sonrasında bu bölümleri görmeyi bekliyoruz. Detaylar ekim yayın programında belli olacaktır.

Naruto mangasının sonlarını anime serisinde görecek olmak benim gibi birçok Naruto sever için heyecan verici olsa gerek. Neticede az beklemedik. Son dövüşü haftalar öncesinde duyuran ve tanıtım videosunu önceden bizlere gösteren anime ekibi de ona mı güveniyor ne? “Sanki o kadar beklediniz, birazcık daha bekleyin” der gibi. Umarım önümüzdeki bölümler bizleri memnun etmeyi başarabilir.

Bu makaleyi sevdiniz mi?