Naruto Shippuuden Ağustos 2016 Programı Bölüm Listesi

Naruto Shippuuden Ağustos 2016 Bölüm Listesi

Geçtiğimiz ay Weekly Shonen Jump dergisinde Naruto Shippuuden’de son dövüşün yaklaştığı açıklanmış ve bu dövüşe dair animeden ilk görsel paylaşılmıştı. Naruto Shippuuden sonunda Naruto mangasının finaline geliyor! Önümüzdeki yayın programında bölüm arası da yok, doldurma bölümler de. (Bölümler içerisinde doldurma sahneler olabilir, onlar Naruto Shippuuden’de neredeyse hep var)

Naruto Shippuuden Ağustos 2016 Programı:

11 Ağustos: Naruto Shippuuden 471

18 Ağustos: Naruto Shippuuden 472

25 Ağustos: Naruto Shippuuden 473 

1 Eylül: Naruto Shippuuden 474

8 Eylül: Naruto Shippuuden 475

Naruto Shippuuden 475 izle

Naruto Shippuuden manganın finaline doğru yaklaşırken anime serisi de yakında sona erecek mi? Önümüzdeki haftalarda biteceğini söylemek zor. Weekly Shonen Jump geçtiğimiz günlerde Naruto Hiden kitaplarındaki hikayelerin anime uyarlaması olarak aktarılacağını açıklamış, detayların sonra aktarılacağını belirtmişti. Animede göreceğimiz hikayeler arasında Shikamaru’nun hikayesinin anlatıldığı Shikamaru Hiden: Yami no Shijima ni Ukabu Kumo, Konoha’nın gizli hikayesinin anlatıldığı Konohagakure Hiden: Shuugen Biyori ve Sasuke’nin hikayesinin anlatıldığı -bir bitmiyor bu çocuğun hikayesi- Sasuke Shinden olacak. Bazı sitelerde bunlar ayrı animeler olarak yazsa da bunların Naruto Shippuuden bölümleri içerisinde uyarlanma ihtimalleri yüksek. Yapılan duyuruda bu hikayelerin anime uyarlamalarının kış döneminde geleceği belirtilmiş. Bu da akıllara ister istemez Naruto Shippuuden’i kışa kadar bir şekilde uzatıp daha sonra Naruto Hiden hikayeleriyle devam ettirebileceklerini getiriyor.

Anime serisinin son doldurma sezonu önce Kaguya, sonra Hagoromo ve oğullarının hikayesinin anlatıldığı bölümlerle mangadaki önemli karakterlerle ilgili hikaye boşluğunu tamamladığı için diğer pek çok doldurma bölümlerin aksine, serinin birçok hayranı tarafından beğeniyle karşılandı. Ama artık şu saatten sonra da manganın finalini görmemiz gerek.

Bu makaleyi sevdiniz mi?