Naruto Shippuuden 2017 Planları ve Programı

Naruto Shippuuden 2017 Yılında Nasıl Yeni Bölümler Yayınlayacak?

Naruto Shippuuden anime serisinde mangayı uyarlayan bölümler biteli epey oluyor. Karakterlerin çocukluklarını ve geçmişlerini anlatan doldurma bölümlerin ardından aralık ayında Naruto Shinden / Hiden romanları animeye uyarlanmaya başlamıştı. Bunların arasında ilk olarak başlayan Sasuke Shinden: Book of Sunrise (Naruto: Sasuke’s Story – Sunrise) yaklaşık bir ay devam edecek.

Naruto Shippuuden 488 izle

Yapılan planlara göre Ocak 2017’de Sasuke Shinden’in bitişinin ardından Shikamaru Hiden: Yami no Shijima ni Ukabu Kumo (Naruto: Shikamaru’s Story: A Cloud Drifting in Silent Darkness) Naruto Shippuuden’de karşımıza çıkacak. Shikamaru Hiden’in anime uyarlamasının başlaması için planlanan tarih 12 Ocak 2017. Bu tarihten itibaren anime serisi Sasuke yerine Shikamaru’ya odaklanmaya başlayacak. Naruto mangasının 699. bölümünden sonra Shikamaru’nun hikayesini konu alan bu uyarlama bölümlerin Şubat 2017’ye kadar devam etmesi planlandı.

Şubat 2017’de ise Shikamaru Hiden uyarlaması sona erip Konohagakure Hiden: Shuugen Biyori’nin uyarlama bölümleri başlayacak. Bazı haftalar yine yayın araları ile karşılaşılabilir. Önümüzdeki yakın programa baktığımızda yılbaşı öncesi bir yayın arasının kesinleştiği görülüyor. Naruto Shippuuden 488 yani Sasuke Shinden’in son bölümü bir hafta daha bekletecek ve 29 Aralık 2016 yerine 5 Ocak 2017 tarihinde yayımlanacak.

Naruto Shippuuden Aralık 2016 programının belirlenen devamına değinecek olursak:

15 Aralık: Naruto Shippuuden 486 ( Sasuke Shinden Bölüm 3 )

22 Aralık: Naruto Shippuuden 487 ( Sasuke Shinden Bölüm 4 )

29 Aralık: Bölüm yok

5 Ocak: Naruto Shippuuden 488 ( Sasuke Shinden Bölüm 5 )

Naruto Shippuuden 488 izle

Naruto Shippuuden için yapımcıların planlarının şimdilik bunlar olduğunu ancak Gaara Hiden: Sajin Gensou, Sakura Hiden: Shiren, Harukaze ni Nosete, Kakashi Hiden: Hyouten no Ikazuchi ve Akatsuki Hiden: Sakimidareru Aku no Hana gibi diğer pek çok karakterin de konu alındığı romanların mevcut olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Naruto Shippuuden’de daha fazla roman uyarlaması görmek ister misiniz?

Bu makaleyi sevdiniz mi?