Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Blazing Mobil Oyunu İngilizce Olarak Geliyor

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Blazing Mobil Oyunu İçin Ön Kayıtlar Başladı

Geçtiğimiz mayıs ayında Bandai Namco’nun yeni oyunu olan Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Blazing isimli mobil oyununun haberini sizlerle paylaşmıştık. Ultimate Ninja Storm serilerinin de geliştiriciliğini yapan CyberConnect2, GREE ile ortalaşa adım attığı bu projeyle birlikte Naruto’yu Android ve iOS platformlarına getirmeyi amaçlıyorlar.

Oyunun ilk olarak Japonya’da duyurulmasının ardından tabii ki biraz hayal kırıklığı olmuştu. Ancak, görünen o ki Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Blazing İngilizce versiyonuyla birlikte tüm dünyada oynanabilir olacak!

Apple App Store ve Google Play’den indirebileceğiniz Ninja Blazing için de ön kayıtlar başladı.

Peki ön kayıt ne anlama geliyor?

Henüz oyunu resmi olarak oynamak mümkün olmasa da, bu linke tıklayarak ön kayıt yapabilirsiniz. Ön kayıt süresince, kayıt yaptıranların sayısı 25,000 kişiye ulaşırsa kayıt yaptıran herkes 5 adet Ninja Pearl hediye kazanacak.

Mobil platforma gelen Naruto’nun yeni oyunu Ultimate Ninja Blazing diğer oyunlarından biraz farklı olacak. Turn-Based (Sıra Tabanlı) tarzındaki oyunda Naruto evrenindeki karakterleri seçerek savaşabilecek ve değişik Ninjutsu yetenekleriyle birlikte kombolar yapabileceğiz. Oyunda aynı zamanda hikaye modu da olacak. Hikaye modu anime ve tabii ki mangadaki hikayeyle paralel olacak. Hikaye modu tek oyuncu yanında çoklu oyuncu moduyla da karşımıza gelecek.

Oyunda aynı zamanda aylık sıralama olacak ve en iyi oyuncularla birlikte düzenlenecek etkinliklerde savaşabilecek ve kendinizi test edebileceksiniz.

Oyundan görüntüleri aşağıda bulabilir, oynanış videosunu ise yukarıda izleyebilirsiniz.

Oyunun yaz ayları içinde çıkması bekleniyor.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja BlazingNaruto Shippuden: Ultimate Ninja BlazingNaruto Shippuden: Ultimate Ninja BlazingNaruto Shippuden: Ultimate Ninja BlazingNaruto Shippuden: Ultimate Ninja BlazingNaruto Shippuden: Ultimate Ninja BlazingNaruto Shippuden: Ultimate Ninja BlazingNaruto Shippuden: Ultimate Ninja Blazing

Bu makaleyi sevdiniz mi?