Naruto Online Türkçe

Naruto Online Türkçe Web Tabanlı MMORPG Naruto Oyunu

Naruto Online oyunu duyurulduğundan beri Naruto hayranları tarafından merakla bekleniyordu. Naruto Online oyununun içeriğinden bahsetmeden önce bu oyunun tarayıcı tabanlı bir oyun olduğunundan bahsetmekte fayda var. Biraz nostaljik bir izlenimi olduğunu söylemek bu yüzden mümkün eskiden insanlar Dragonfable, Runescape gibi tarayıcı tabanlı oyunlar oynardı teknoloji geliştikçe bu durum doğal olarak oyunlara da yansıdı ve sektör çok değişti. Öncelikle oyuna başlamadan önceki korkum oyunun çok sıradan olacağıydı ve birkaç gün oynadıktan sonra sıkılacağımı düşünmüştüm halbuki yanılmışım oyun cidden oynaması çok keyifli olmuş. Oyunun keyifli bir oynanış sunmasının yanı sıra karakteriniz seviye atladıkça sürekli yeni eklenen özelliklerin de olması da oyunu sıkıcı yapmaktan kurtarmış. Oyunun türkçe olması da değinmeden edemeyeceğim ayrı bir husus. Oyunun Türkiye sunucusuna geçerken biraz korkmuştum fakat Naruto Online Türkçe olarak beklediğimden daha iyi bir şekilde karşıma çıktı.

naruto online türkçe

Naruto Online oyununa girerken öncelikle oyun bizden Naruto evrenindeki 5 temel elementten birini kullanabilen bir karakteri seçmemizi istiyor. Her karakterin ayrı yetenek seti ve kullandıkları ayrı bir jutsu sistemi var aralarından hoşunuza giden karakteri seçerek oyuna başlıyoruz. Karakterinizin jutsuları ve pasif yetenekleri seviye atladıkça bir yenisi gelecek şekilde açılıyor arasından istediğinizi seçerek devam ediyorsunuz. Seçtiğiniz karakterin jutsu seti hoşunuza gitmez ise de üzülmeyin 60. seviyeden sonra günde bir defa olmak üzere başka elementin karakterlerine de geçiş yapabileceksiniz.

naruto online türkçe

Naruto Online Türkçe Olarak Naruto Hayranlarına Güzel Bir Nostalji Sunuyor

Naruto Online oyununda temel olarak 9 farklı pozisyona yerleştirdiğimiz 4 tane karakteri kontrol ediyoruz. Kontrol ediyoruz dememden kastım oyun hareketleri komboları otomatik bir şekilde yapıyor ama karakterimizi ne zaman jutsu kullanacağını belirlemek bizim elimizde. Savaşta her tur başına belirlenen miktarda çakramız oluyor bunun sayesinde karakterlerimiz yeteneklerini kullanabiliyor. Savaş sistemi bu kadar basit olsaydı açıkçası oyun pek ilgi çekici olmazdı firma da savaş sistemii en etkili hale getirebilmek için çok güzel bir kombo sistemi geliştirmiş. Her karakterimizin hareketi ya da vurduğu hasar adeti başına bir başka karakterin kombo hareketi tetikleniyor onun hareketi bir başkasını tetikliyor onunki bir başkasını derken kombo sayısı bir hayli yükseliyor. Naruto Online Türkçe oyununun başında seçtiğiniz karakterin takımınızda olma zorunluluğu var bunun dışında oyun hangi karakterlerin birbiri ile uyumlu olduğunu belirtme konusunda bize çok yardımcı olmuyor bunu bizden deneyerek bulmamızı bekliyorlar bu da oyunu ilginç kılan ayrı bir husus.

naruto online türkçe oyunu oyna

Oyundaki karakter sayımızı nasıl artıracağımıza gelecek olursam karakter sayısını arttırmak biraz zor olabiliyor. Oyunda birçok mobil oyunda da olduğu gibi her karakterin yıldızı olması gibi bir sistem var. Karakterleri karakter çağırma eşyalarını toplayıp da çağırabiliyoruz tabii ki de Akatsuki elemanlarının ya da kageler gibi güçlü karakterlerin düşme ihtimali çok düşük. Oyun bize bu noktada yardımcı oluyor karakterinizi seviye atlattıkça açılan görevlerden kazanacağınız puanlar sayesinde karakter parçacığı elde edebilir ve bu parçacıkları kullanarak karakterlerinizi yıldızı başına gereken miktarı ödeyip satın alabiliyorsunuz. Oyunda bizlere sunulan modlar da gerçekten güzel arena hayatta kalma grup aktiviteleri partili takım savaşları ve daha nice sistemler oyun içinde mevcut bu görevleri yapınca bahsetmiş olduğum puanları toplayabilirsiniz.

Naruto Online Türkçe oyunundaki hikaye ise Naruto serilerini kapsar nitelikle. Oyunun Naruto’nun hikayesini baştan sona oynama imkanı da güzel bir özellik. Ancak bir oturuşta tüm hikayeyi bitiremiyoruz bunun için karakter seviyemizin belirli bir seviyenin üstünde olması gerekiyor oyun bize bu nokta düzenli olarak gerekli açıklamaları yaptığı için sisteme rahatlıkla alışıyorsunuz.

naruto online türkçe kayıt ol

Naruto Online’daki görev sistemi ise alışması oldukça rahat bir sistem olmuş oyun içindeki açıklamaları takip ederek oyuna rahatlıkla adapte olabiliyorsunuz. Oyunun en karışık sistemi ise eşya sistemi olmuş kullandığınız karakter başına 5 tane eşyanız var bunları oyun içi kazandığınız para ile geliştirebiliyorsunuz. Bunlarında yanında rün sistemi taş sistemi muska sistemi ile de seviye atladıkça karakterinizin gücü git gide katlanarak artıyor. Kuchiyose no jutsu olmadan Naruto oyunu olur mu tabii ki de olmaz seviyeniz 50’ye ulaştığında hayvan çağırma sistemine de erişebiliyorsunuz bu sistemde sizin kombo yapmanıza yardımcı olacak hayvanları çağırmanıza imkan sağlıyor.

Son olarak Naruto Online Türkçe desteğiyle olsun oyunculara bu kadar farklılık sunmasıyla olsun oynaması gerçekten keyifli bir tarayıcı oyunu olmuş. Eğer kafanızda internet tarayıcısı üzerinden oyun mu oynanır gibi bir düşünce var ise bu oyun sizler için bu düşünceyi kırabilecek bir oyun.

Naruto Online Oyununu Türkçe Olarak Hemen Oynamaya Başlayın

Naruto Online Türkçe oyununu oynamak için burayı tıklayarak doğrudan oyuna ücretsiz başlayabilirsiniz. 

Hızlıca Paylaş!