Naruto Online Oyununun Yeni Fragmanı

Tarayıcı Tabanlı (Browser) MMORPG Naruto Online Oyununun Yeni Fragmanı

naruto-online-mmorpg-browser

Naruto bittiğinden beri belki 15 senede konuşulmadığı kadar konuşuldu. Röportajlar yapıldı, Kishimoto-sensei’nin çalıştığı yere girildi, hatta Çin’de dev Gamabunta bir anda ortaya çıkıverdi. Tüm bunlar olurken 2013’te ilk duyurusu yapılan ama sonrasında pek de haber alamadığımız Naruto Online ile ilgili de yeni haberler ortaya çıktı. Tarayıcı tabanlı (browser) bir MMORPG olacak Naruto Online sadece Çin’de yayınlanacak ve oynanabilecek. Amerika veya Avrupa kıtasını geçin, anavatanı Japonya’da bile oynanamayacak çünkü oyun Bandai Namco Games, CyberConnect2 markaları ile Çin’in önde gelen oyun şirketlerinden Tencent Games ortaklığıyla çıkartılacak.

Pain’e karşı savaşın olduğu bu yeni fragman hoşunuza gitmiş olabilir ancak bir de oynanışın nasıl olduğuna da bakın isterseniz.

Sadece Çin’de çıkacak Naruto Online’ın aksine bütün bölgelerde satışa sunulan ve bir aydan kısa bir sürede yarım milyondan fazla satmış olan Naruto Storm Revolution’dan sonra bu türde bir Naruto oyununun çıkıp çıkmayacağı ise hala belirsizliğini koruyor. Ancak manga da bitmişken yeni nesile yeni bir Naruto oyunu da yakışır doğrusu.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?