Naruto Mangasının 699. ve 700. Bölümü Arasındaki Olaylar

Kısa Bir Süre Önce Sona Eren Naruto Mangasının 699. ve 700. Bölümü Arasındaki Olaylar

Weekly Shonen Jump dergisinde, Naruto mangasındaki çeşitli karakterlere odaklanacak olan ve manganın 699. ile 700. bölümleri arasını kapsayan dönemde bu karakterlerin neler yaşadığını anlatacak 6 yeni orijinal romanın içerikleri hakkında ipuçları verildi.

“Naruto manga ve animesine dair SPOILER içerir.”

Naruto Mangasının 699. ve 700. Bölümü Arasındaki Olaylar

  • İlk roman, Kakashi Hiden: Hyouten no Ikazuchi (Kakashi Hidden Legend: Lightning of the Frozen Sky), 6 Şubat’ta Japonya’da piyasaya sürülecek. 6. Hokage olduktan sonra Kakashi Hatake’nin yaşadığı melankolinin etrafında dönecek olan hikaye, Akira Higashiyama tarafından kaleme alınacak.
  • 2. roman, Shikamaru Hiden, mart ayında çıkacak. Hikaye, Shikamaru ile “en güçlü genjutsu kullanıcısı” arasındaki savaştan bahsedecek.
  • 3. roman, Akatsuki Hiden, nisan ayında çıkacak ve Akatsuki hakkındaki gerçeği açıklayacak.
  • 4. roman, Gaara Hiden, haziran ayında çıkacak ve bir aşk hikayesi niteliği taşıyacak. Gaara’nın daha önce hiç tecrübe etmediği ‘aşk’tan bahsedecek.
  • 5. roman, Sakura Hiden, temmuz ayında çıkacak ve Sakura’nın hislerinin akıbetinden bahsedilecek.
  • 6. roman, Konohagakure Hiden, ağustos ayında piyasaya çıkacak. Hikaye, manga sona erdikten sonra Rock Lee, Kiba ve Shino gibi diğer Konoha ninjalarının yaşadıklarından bahsedecek.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?