Naruto Kapağını Hayranlar Yapacak

Weekly Shonen Jump Naruto Kapağını Hayranlar Yapacak

Naruto’nun bitişinin resmi olarak açıklanması çok kısa sürede Viz Media ve Weekly Shonen Jump’ın ABD, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Afrika’ya hizmet veren İngilizce sayfalarında “üyeliğimi iptal ettiriyorum” şeklindeki mesajları beraberinde getirdi. Serinin bazı hayranlarının ise diğer Naruto severlere de üyeliğini iptal etmeleri konusunda çağrıda bulunduğu görülüyor. Durum böyle olunca hayranları ne kadar tatmin eder bilinmez ama Weekly Shonen Jump ve Viz Media tarafından Naruto kapağını hayranların hazırlayabileceği bir yarışma duyuruldu.

Naruto Kapağını Hayranlar Yapacak

Yarışma için örnek olarak bu kapaklar gösterildi ve Weekly Shonen Jump logosunun unutulmaması gerektiği özellikle belirtildi. Yarışmanın kazananını bizzat serinin mangakası Masashi Kishimoto belirleyecek ve beğendiği kapaklarla ilgili yorumlarda bulunacak. Yarışmaya katılmak için önce hazırladığınız kapağı Flickr, Imgur, Photobucket veya DeviantArt sitelerinden birine eklemeniz ve buradaki formu doldurmanız gerekiyor.

Türkiye’de bu tarz çalışmaları gerçekleştiren çok fazla kişi olmasa da zaman zaman çok iyi işler görmekteyiz. İlgilenebilecek tanıdıklarınızla paylaşmayı unutmayınız.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?