Nanbaka

Sıcak Sıcak

Nanbaka

Nanbaka anime izle

Tür: Aksiyon, Komedi

Yayınlanma Tarihi: 05.10.16

Kaynak: Webcomic

Bölüm Sayısı: 13

Yönetmen: Takamatsu Shinji

Firma/Stüdyo: Satelight

Açılış: Hachiguchikanaderia hugs The Super Ball – Rin!Rin!Hi!Hi!

Kapanış: Nanbaka Datsugou Riron – Nanbaka’nın Karakterleri

ReLife, Momokuri ile büyük dikkat toplayan webcomic telefon uygulaması Comico’da yayımlanan bir diğer manga Nanbaka, anime uyarlaması ile karşımızda. Nanbaka, adı geçen bu iki seriden oldukça farklı olup; komedi ve aksiyon temalarını baz almış bulunmakta.

Nanbaka anime izle

Rengarenk tonlarla cömertçe renklendirilen çizimleri sayesinde oldukça dikkat çeken bu serinin animasyon kalitesi de fena durumda değil. Hatta parlama efekti bile verilmiş ve bu da çizimlerini daha dikkat çekici kılmış! Serinin animasyonlarını Satelight üstlenmiş.

Nanbaka anime izle

Seri, cezaevinden kaçmayı yetenek edinmiş 4 tane suçlunun, Japonya’nın en üst düzey güvenlik sistemini barındıran Nanba Cezaevinde geçirdiği komik olaylardan bahseder. Sezonun haftalık eğlence dozunu almaya uygun geldi fakat esprileri biraz bayanlara yönelik olmuş gibi geldi. Bizzat bir bayan olduğum için gayet eğlendim fakat bir bay olsaydım bu esprilerden pek zevk alamayabilirdim.

Nanbaka anime izle

Ek olarak, bu animeyi Saiki Kusuo no Psi-nan gibi 5 dakikalık günlük animelerden biri olarak bekledim ama normal uzunlukta animeymiş. Eğer 5 dakikalık olup günlük olsaydı daha uygun olurdu gibime geldi. Çünkü anime içinde sürekli konu değişiyor ve bir yerden sonra bu olay bizi sıkabilir de. 1. bölümü izlediğim kadarı ile ortada belli bir ana konu yok. Klasik komedi hatta hayattan kesitler gibi de gelmedi değil. Bakalım, 2. bölümden sonra belli bir konu üzerinden hikaye devam edecek mi?

Nanbaka anime izle

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?