My Hero Academia: World Heroes’ Mission

My Hero Academia: World Heroes’ Mission Tanıtım Yazısı

Tür: Shounen , Aksiyon , Süper güçler

Süre: 104 dakika

Yayınlanma Tarihi (Japonya) : 6 Ağustos 2021

Yayınlanma Tarihi (Türkiye) : 26 Kasım 2021

Yapımcı : Bones

Yönetmen : Kenji Nagasaki

Firma – Stüdyo : Toho

Müzik : Yuki Hayashi

Başlıca Seiyuular : Daiki Yamashita , Nobuhiko Okomoto , Yuki Kaji , Ryo Yoshizawa , Kazuya Nakai

Mangası 2014 yılında Shounen Jump’da yayınlanan ve 2016 yılında animeye uyarlanan My Hero Academia serisinin son filmi “Worlds Heroes’ Mission” filmi 2021 ortalarından itibaren bütün dünyada vizyona girdi ve büyük ilgi gördü.

My Hero Academia World Heroes Mission

Son senelerde gördüğü ilgi yüksek seviyelere ulaşan anime filmlerinden biri daha ülkemizde gösterime girdi ve ilk haftasında izleme fırsatı buldum.

Konusuna gelecek olursak ;

Özgünlüğü olan insanların dünyaya kıyameti getireceğine inanan Humarise adlı terör örgütünün yaptığı saldırıdan sonra animeden bildiğimiz bütün kahramanlar staj gördükleri hocaları ile birlikte dünyanın bir çok şehrinde bu örgütün tekrar saldırı yapmasını engellemeye çalışacaklardır.

My Hero Academia World Heroes Mission

Filmin büyük kısmı Midoriya, Bakugou ve Todoroki’nin görev için gittikleri Otheon şehrinde yaşayan Rody isimli karakterin etrafında geçmektedir. Rody’nin kim olduğuna gelirsek; şehirin alt tabakasında yaşayan ve kardeşlerine bakmak için ufak çaplı yasadışı işler yapan bir gençtir. Yaptığı bir iş sırasında ise yolu Midoriya ile kesişir ve kendini hiç beklenmedik olayların ortasında bulur.

My Hero Academia World Heroes Mission

Bakalım bu sefer kahramanlarımız karşılarına çıkan bu zorluklarla başa çıkabilecekler mi?

My Hero Academia World Heroes Mission

Açıkçası, ilk iki filmdense Worlds Heroes’ Mission filmini daha çok beğendiğimi söyleyebilirim. Hem dövüş sahneleri hemde animedeki staj zamanlarından bu hikayeye geçiyor olmaları beni çeken noktaları oldu.

Son olarak sizleri için fragmanı da buraya bırakıyorum.

İzlemek isteyenlere şimdiden iyi seyirler.

Hızlıca Paylaş!