Mob Psycho 100 2. Sezon Duyuruldu

One Punch Man ile Tanıdığımız ONE’ın Bir Diğer Mangası Mob Psycho 100 2. Sezon Duyuruldu

 

One Punch Man, birçok anime severlerin favori animelerinden biri olduğundan eminim. 2016 yılında ise One Punch Man mangakasının bir diğer mangası Mob Psycho 100 animeye uyarlanmıştı BONES stüdyo tarafından.  Web manga dünyasının kralı olan One Punch Man mangakası, yani ONE’ın eseri olması zaten ilgimizi çekmişken, seri yapımcısının kaliteli kadrodan oluşması ve hikayenin birçok insanın sevebilecek tarzda işlenmesi, izleyiciler tarafından oldukça sevilmişti. Kendi özgün animasyon tarzına sahip seri olup karakterleri ile de izleyicileri seriyi sevdiren seri Mob Psycho 100 2. Sezon duyuruldu!

Mob Psycho 100 2. Sezon izle

Soluksuz izleyip 2. sezonu kesin gelecek yoksa ağlarım dediğim seridir kendisi. Yukarıda da belirttiğim gibi, özgün animasyon tarzı ve BONES ayrıcalığı olan kalitesi, karakterlerin sevecenliği ve ana karakterin “Ezik rolünde olup bir ruhsuz gibi dolaşıp, aslında kıskanılası güce sahip” özelliğinin olması benim için bir animeyi sevmem için çokça yeterli özellikler. Bu arada komedisi de sağlam, bunu da belirtmeden olmaz. Yeni sezonda ise, ilk sezonda da olduğu gibi aksiyonların bol olacağı bir yandan, ana karakteri olan Mob ve Reigen’in duygusal hikayeleri de yer alacak. Komedi, aksiyon bir yandan izleyicileri hüzünlendirecek gibi görünüyor.

Ayriyetten, ilk sezon kadrosunun Mob Psycho 100 2. Sezon için devam edeceği de belirtildi. Serinin yayım tarihi de henüz belli değil.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?