MIYAVI Byakuya’nın Neden Büyüleyici Bir Karakter Olduğunu Anlattı

Ünlü Sanatçı MIYAVI ABD’deki Konseri Öncesi Byakuya’nın Neden Büyüleyici Bir Karakter Olduğunu Açıkladı

Dünyaca ünlü sanatçı MIYAVI ABD’deki konseri öncesi anime ve manga hayranlarının ilgisiyle karşılaştı. Bleach live action filminde Kuchiki Byakuya karakterini canlandıran sanatçı neden bu rolü çok istediğini açıklarken heyecanını belirtti.

MIYAVI’ye Tite Kubo’nun bir karakterine dönüşmenin nasıl bir şey olduğu sorulunca başta Bleach, One Piece, Death Note gibi yeni jenerasyon diye tabir ettiği serileri iyi bilmediğinden şüpheyle yaklaştığını fakat hikayeyi okuyunca Kuchiki Byakuya’dan büyülendiğini söyledi. Byakuya’nın kız kardeşine olan büyük sevgisi, onu korumak için farklı yollar seçmesi kendisini çok etkilemiş. MIYAVI kendisinin de bir kız kardeşi olduğunu belirtirken Byakuya ile aynı his ve düşüncelere sahip olduğunu fark etmiş.

MIYAVI Byakuya'nın Neden Büyüleyici Bir Karakter Olduğunu Anlattı

MIYAVI aynı zamanda Kuchiki Byakuya karakterinde kendisinden çok şey bulmuş. Hayatta tek başına güçlü kalabilmek, hedefinden planlarından, iradesinden sapmamak ve risk alıp başkalarına önderlik etmek karaktere olan hayranlığını artırmış. Byakuya’yı sağlam iradesi ve sert görünüşüne karşılık içinde son derece insan olan bir karakter olarak tanımlıyor.

Kuchiki Byakuya’nın dövüş stiline de hayranlık duyduğunu söyleyen MIYAVI, “Kuchiki Byakuya göremeyeceğiniz kadar hızlı dövüşen bir karakter. Her hareketime hız ve stil katmaya çalıştım bu da benim için harika bir kılıç deneyimi” şeklinde konuştu.

Özetle sanatçı çok etkilendiği Kuchiki Byakuya’yı canlandırmaktan büyük keyif almış. Filmdeki performansıyla izleyiciyi de etkilemeyi başarabilecek mi göreceğiz.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?