Masashi Kishimoto Naruto’nun Ardından Yeni Mangaya Hazırlanıyor

Naruto’nun Yaratıcısı Kishimoto ve Hunter x Hunter Yaratıcısı Togashi’nin Gelecek Planları

Japonya’nın yeni dergisi olarak karşımıza gelen Jump Giga yayın hayatın hızlı başladı. Önce BETTEN Court ve Hideyuki Furuhashi’nin spinoff mangası Vigilante – My Hero Academia Illegals’ı yayımladı ve hemen ardından da devasa bir röportajla karşımıza geldiler.

Yoshihiro Togashi (Hunter x Hunter) ve Masashi Kishimoto (Naruto) bir araya geldi ve yeni projeleri hakkında konuştular!

Röportaja Masashi Kishimoto’nun yeni mangası damgasını vurdu. Kishimoto ilk defa yeni mangasının resmi açıklamasını bu röportajla yaptı. Söylediklerine göre Kishimoto-sensei şu an yeni mangası üzerinde çalışmaya başlamış ve bilgi/materyal toplama safhasındaymış. Ancak gizliliği elden bırakmayan ünlü mangaka, bilgi sızdırılmasını engellemek için uzak bir yere giderek şef editörüyle konuyu konuşacağını belirtti. Son olarak da bu yıl içinde mangayla ilgili -kesin olmasa da- detaylı bilgiyi bu yıl içinde verebileceğini belirtti.

Hunter x Hunter mangakası Yoshihiro Togashi ise HxH’dan sonra kart oyunu yapmak istediğini belirtti.

Geçtiğimiz sene de Kishimoto-sensei bilim-kurgu konulu bir manga yapmakla ilgilendiğini belirtmişti hatırlarsanız. Ancak yine o zaman da detaylı bir bilgi vermemişti. Kishimoto’nun yeni serisi acaba nasıl olacak? Naruto’nun başarısını alt edebilecek mi?

Masashi Kishimoto

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?