Mary to Majo no Hana Filmine Ait Yeni Tanıtım Videosu

Mary to Majo no Hana Filmine Ait Yeni Tanıtım Videosu Sekai no Owari Grubunun Şarkısı İle Birlikte Yayımlandı

Mary And The Witch's Flower Filminin Tanıtım Videosu

Studio Ponoc 15 Nisan 2015’te daha önceden Studio Ghibli’de çalışmış olan başarılı film yapımcısı Yoshiaki Nishimura tarafından kurulmuştur. Studio Ponoc’un ve Studio Ghibli’de çalışmış olan başarılı yönetmen Hiromasa Yonebayashi’nin ortak yapımı olan Mary to Majo no Hana (Mary And The Witch’s Flower) animasyon filmi için geçtiğimiz sene aralık ayında yayımladıkları ilk fragman ile büyük ilgi topladı. Geçtiğimiz gün yayımladıkları fragmanda filmin tema şarkısını seslendirecek olan sanatçıyı duyurdular. Mary to Majo no Hana filminin tema müziğini Shingeki no Kyojin Live Action’dan tanıdığımız başarılı rock grubu Sekai no Owari seslendirecek. Parçanın ismi ise ”RAIN” olduğunu bizlerle paylaşıldı.

Hikayemizden kısaca bir kez daha bahsedecek olrsak; Tib isimli siyah bir kedi Mary’yi o garip çiçeğin bulunduğu ormana götürür. Mary az biraz gittikten sonra küçük bir süpürge sopası bulur. Süpürgenin harekete geçtiğini hisseder gibi olunca çok şaşırır. Ancak Mary daha neler olduğunu anlayamadan süpürge onu ağaç dallarının üstünden bulutlara çıkarıp ardından, tüm araştırmaların vasıflı cadılardan oluşan yetenekli bir kadro tarafından yapıldığı Endor Üniversitesi topraklarına getirir. Mary burada kafeslere hapsedilip dönüşüme uğramış ya da şekli bozulmuş mutant hayvanlar üzerinde yapılan korkunç bir deneye şahit olur. Süpürgesi havalandığı sırada Mary siyah kedi Tib’in de hapsedilmiş olduğunu fark eder. Ertesi gün akademiye dönen Mary, akademinin başkanı Bayan Pumblechook ve onun iş arkadaşı Doktor Dee’ye görünmeden tüm hayvanları serbest bırakmayı başarır. Ardından Mary de kaçar… Ancak bahsi geçen şeytan ikili Mary’yi kesintisiz bir takibe alır.

Paylaşılan diğer bilgiler arasında bu filmin sevilen yazar Mary Stewart’ın yazmış olduğu The Little Broomstick adlı eserinin bir animasyon uyarlaması olacağı aynı zamanda filmin Japonya’da gösterim tarihinin ise 8 Temmuz olarak belirlendiği bizlere duyuruldu. Peki sizler film hakkında neler düşünüyorsunuz, sizlere göre şirin hikayesi ile beklentileri karşılayabilecek mi?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?
İlgili İçerikler