Mart 2014 Animeleri

Mart Ayında Yayınlanacak Olan Animeler

 

Harmonie

Mart 2014 Animeleri

Tür: Fantastik, Doğaüstü, Seinen
Tarih: 01.03.2014
Stüdyo: Ultra Super Pictures
Format: Film

Herkesin kendine özgü küçük bir dünyası vardır. Honjou Akio’nun dünyası Yoshida, Watanabe ve diğer arkadaşları ile geçen gecenin animesini konuştuğu eğlenceli ve huzur verici bir yerdir. Akio, sınıfın diğer köşesinde büyüleyici arkadaşlarıyla birlikte gülümseyen Makina Juri’nin dünyasını hep merak etmiştir ve birgün Juri’nin dünyasına girmeyi başarır ama her şey göründüğü kadar basit değildir.

 

 

Kuro no Sumika -Chronus-

Mart 2014 Animeleri

Tür: Psikolojik
Tarih: 01.03.2014
Stüdyo: Studio 4°C
Format: Film

Makoto Nakazono “karanlık varlık” adını verdiği ve insanların ruhlarını çalan cisimleri görebilme gücüne sahiptir. Bir gün bu cisimlerden biri olan Akira Seno ona “Bizim yolumuza çıkacak mısın?” diye sorar. Makoto “Yapabileceğim bir şey yok, bu yüzden hayır” cevabını verir; ama bu cevabı verirken çocukluk arkadaşı Hazuki’ye doğru yaklaşmakta olan gölgeden haberdar değildir.

 

 

Ookii 1 Nensei to Chiisana 2 Nensei

Mart 2014 Animeleri

Tür: Macera
Tarih: 01.03.2014
Stüdyo: A-1 Pictures
Format: Film

1. sınıfa giden Masaya, büyük yapısına rağmen sulugözlü bir çocuktur ve tek başına okula gitmekten korkar. Bu yüzden okula giderken elini 2. sınıf öğrencisi Akiyo adında küçük ama becerikli bir kız tutar. Masaya, Akio’ya hayrandır ve onun kadar güçlü olmak ister. Birgün bir olay sonucu Akiyo gözyaşlarını tutamaz ve durumu kötüleşir. Akiyo’nun moralini düzeltmek isteyen  Masaya, çok uzakta bulunan İpponsugi ormanına gidip Akiyo’nun sevdiği benekli çan çiçeğini bulmak için yola çıkar.

Bu 3 filmin fragmanı aşağıdaki videodadır.

http://www.youtube.com/watch?v=lA6HKZPiLjc

 

 

Hakuouki Movie 2: Shikon Soukyuu

Mart 2014 Animeleri


Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi, Doğaüstü Güçler,Samuray
Tarih: 08.03.2014
Stüdyo: Stüdyo Deen
Format: Film

TV serisindeki ekip ile farklı bir hikayeyi işleyen, iki bölümlük Hakuouki film serisinin ikinci bölümüdür.

 

 

Mitsuwano

Mart 2014 Animeleri

Tür: Günlük Hayattan Kesitler
Tarih: 12.03.2014
Stüdyo: Zexcs
Format: OVA

Light Novel uyarlaması olan anime, Maiko olmayı amaçlayan üç kızın Kyoto şehrinde maceralarını konu alıyor.

 

 

Sekai-ichi Hatsukoi: Yokozawa Takafumi no Baai

Mart 2014 Animeleri

Tür: Komedi, Dram, Romantik, Shounen-ai
Tarih: 15.03.2014
Stüdyo: Studio Deen
Format: Film

Sekai-ichi Hatsukoi çiftlerine bir yenisi daha ekleniyor. BL roman uyarlaması olan bu filmde Masamune Takano’nun üniversiteden arkadaşı Yokozawa Takafumi ve Zen Kirishima çiftinin arasındaki hikaye anlatılmaktadır.

 

 

Tsubasa to Hotaru

Mart 2014 Animeleri

Tür: Shoujo, Romantik
Tarih: 16.03.2014
Stüdyo: Format: Özel Bölüm

Japonya’da Ribon Festa 2014 etkinliğinde gösterilecek olan özel bölüm Tsubasa ve Aki arasındaki romantizmi konu alıyor. Tsubasa, 15 yaşında liseli bir kızdır. Kendisini kurtaran senpaisiyle birbirlerine aşık olduklarını düşünürken senpaisi tarafından terkedilir. Kendisini teselli eden çocukluk arkadaşı Yuki basketbol kulübünde menejerlik yapmaktadır fakat elini incitmesinden dolayı bir süreliğine bu işi Tsubasa’ya devreder. Tsubasa burada Aki ile karşılaşacaktır.

 

 

Wild Adapter

Mart 2014 Animeleri

Tür: Josei, Dram, Aksiyon, Gizem
Tarih: 26.03.2014
Stüdyo: Anpro
Format: OVA

Hayatı çok fazla ciddiye almadan yaşayan Izumo grubun genç çete lideri Makoto Kubota, Wild Adapter adlı tuhaf yan etkileri olan bir uyuşturucuya bulaştığı sıralarda Tokitou Minoru ile tanışır. Minoru da ilaca maruz kalmış ve ilacın etkisiyle sağ kolunu canavar uzvuna dönüştürebilmektedir. İkili arkadaşlık kurarak bu gizemli ilacın kökenlerini araştırmaya başlar.

 

Vanilla & YellowWolf

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?