Mangakasından Yeni Fullmetal Alchemist Mangası Geliyor

Hiromu Arakawa’dan Filme Özel Fullmetal Alchemist Mangası Geliyor

Mangaka Hiromu Arakawa’dan güzel haber var! Hiromu Arakawa’nın, live-action filminin gösterimlerine katılacak olanlar için, özel baskılı Fullmetal Alchemist mangası çıkaracağı duyuruldu. Duyuru, Hagaren Fan Event isimli etkinlik tarafından yapıldı.

Mangakasından Yeni Fullmetal Alchemist Mangası Geliyor

Fullmetal Alchemist Live Action Filmi

Daha önce bir sürprizle hayranlarını müjdeleyen set ekibinin kısacası sürprizi ortaya çıktı. Sürprizi açıklayan Hagaren Fan Event etkinliği ise filmin tanıtım amaçlı yapılan dünya turunun bir parçası aslında. 3 Temmuz’da gerçekleşen Anime Expo ,tanıtım turunun ilk durağıydı. 7 Temmuz’da gerçekleşen, tanıtım turunun bir sonraki durağı olan Paris’teki Japonya Expo’suna ise filmin oyuncularından Tsubasa Honda (Winry Rockbell) katılmıştı. Set ekibi manganın yıl dönümü tarihi de olan 12 Temmuz’da Japonya’ya döndü ve Hagaren Fan Event etkinliğinde live action filminden yeni sahneler ve karakter görselleri paylaştı. Etkinliğe filmin oyuncularının yanı sıra animenin seiyuularından Romi Park (Edward Elric) ve Kugimiya Rie (Alphonse Elric) de katıldı.

Ayrıca Hagane no Renkinjutsushi-ten (Fullmetal Alchemist Exhibition) isimli sergi 16 Eylül ve 29 Ekim tarihleri arasında Tokyo Dome City Gallery’de; 3 Kasım ve 30 Kasım tarihleri arasında da Osaka Nankō ATC Museum’da sergilenecek.

Tüm bunların yanı sıra bu yeni manga, mangakanın 7 yıl aradan sonra Fullmetal Alchemist için çizeceği ilk proje olacak. Doğrusu serinin hayranları içi oldukça sevindirici bir haber.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?