Mads Mikkelsen Death Stranding Oyununda

Hannibal Dizisinin Yıldızı Mads Mikkelsen Death Stranding Oyununda

Mads Mikkelsen Death Stranding Oyununda

Oyun yapımcısı Hideo Kojima’nın yeni projesi Death Stranding oyunundan nihayet yeni bir fragman daha yayımlandı. Los Angeles’ta gerçekleşen The Game Awards’ta yayımlanan videoda Hannibal dizisinin yıldızı Mads Mikkelsen de boy gösterdi. Oyunda baş karakter olarak yer alan The Walking Dead serisinin sevilen oyuncusu Norman Reedus’un ardından projeye Mads Mikkelsen’in de dahil olması birçok oyun hayranını oldukça sevindirdi. Ayrıca Kojima-san’ın Twitter hesabından “en yakın dostum” dediği ve kendisine özellikle teşekkür ettiği ünlü film yönetmeni Guillermo del Toro da oyun karakterleri arasında.

Norman Reedus

Norman Reedus’ın yer aldığı oyunun önceki fragmanı:

Ödül töreninde 2016 Industry Icon Ödülü’ne layık görülen Hideo Kojima yine Twitter hesabından çeşitli duyurular yapmayı da ihmal etmedi.

Geçen yaz Mads Mikkelsen’in yer aldığı bu fragman üzerinde çalışılırken Mads Mikkelsen, Kojima-san’a küçük bir doğum günü sürprizi bile hazırlamış.

Bunların yanı sıra Kojima-san oyun hayranlarının yeni fragman hakkındaki görüşlerini de sordu.

Yönetmen Guillermo del Toro ise ödül alan Kojima-san’ı Twitter hesabı üzerinden tebrik etmeyi unutmadı.

Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı PS4 formatında çıkması beklenen Death Stranding bu oyuncuların yanı sıra hikayesi ve grafik kalitesi ile şimdiden merakımızı gitgide artırmaya devam ediyor. Henüz çıkış tarihi belli olmasa da Kojima-san oyunun 2019 yılından önce oyun severlerle buluşacağını açıklamıştı.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?