Levi Deterjan Markasına Reklam Yüzü Oldu

Levi’nin Temizlik Hastalığı Bu Kez Deterjan Markasına Reklam Oldu

Levi Deterjan Markasına Reklam Yüzü Oldu

Shingeki no Kyojin’in en sevilen karakterlerinden Levi’nin temizlik sevgisi sınır tanımıyor. Temizlik hastası karakterimiz bu kez Japonya’da Kao’nun “Attack” isimli deterjan markasına reklam yüzü oldu. Geçtiğimiz yaz marka, deterjan şişesinin üzerinde kullanılmak üzere bir anket düzenleyerek Japon halkına iki tasarım sundu. Bu amaçla Shingeki no Kyojin animesinden bir sahne reklam olarak kullanıldı. Reklamda Eren, Armin, Mikasa ve diğer askerler deterjan şişesinde hangi tasarımın yer alması gerektiğine dair hararetli bir tartışma içindeler.

Tartışmada Eren ısrarla şişenin yüzünde “Levi’nin bir anne misali çamaşır katladığı” A tasarımının olması gerektiğini söylerken diğer askerler “Levi’nin dikkatle deterjan ölçümü yaptığı” B tasarımını desteklemektedir. Kendi seçtiği A tasarımına muhalif olanlara sinirlenen Eren odayı terkeder. Armin ve Mikasa da onunla beraber dışarı fırlar. Başbaşa kalan üçlüden Armin A tasarımına oy vereceğini belirtirken Mikasa B tasarımına oy vereceğini itiraf ediyor.

Twitter üzerinden düzenlenen ankette kazanan B tasarımı oldu. Tasarım 10 Aralık’tan itibaren deterjanüzerinde boy göstermeye başlayacak.

Levi Deterjan Markasına Reklam Yüzü Oldu

Ne diyelim o kadar hararetli tartışmanın ardından Eren son derece hayal kırıklığına uğramış olmalı. Peki siz tasarımı nasıl buldunuz?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?