Kyokou Suiri Animesinin Tanıtım Videosu

Kyokou Suiri Animesinin Tanıtım Videosu Yayımlandı

Kyo Shirodaira’nın yazdığı ve Chasiba Katase’nin çizdiği gizem hikayesi Kyokou Suiri (In/Spectre) animesi için tanıtım videosu paylaşıldı. Kyokou Suiri animesi Ocak 2020 yılında yayımlanmaya başlayacak.

Seslendirme kadrosunu merak edenler için;

Akari Kitou – Kotoko Iwanaga
Mamoru Miyano – Kurou Sakuragawa

Kyokou Suiri Animesinin Tanıtım Videosu

Serinin hikayesine değinecek olursak;

Iwanaga Kotoko küçük bir kız iken bir yokai (ruh) tarafından kaçırılır. Ruhlar aleminde, Kotoko’ya ruh ve insan dünyası arasında iletişim kurması için güçlü bir aracı yani Bilgelik Tanrısı olması teklif edilir. Bu teklifi hızlı bir şekilde kabul eden Kotoko buna karşılık sağ gözü ve sol bacağını kaybeder. Yıllar geçer ve artık Kotoko bu iki dünya arasında bilhassa tehlikeli güçlere sahip yokailere karşı dikkatli olmak zorundadır. Öte yandan Kotoko Sakuragawa Kuro ismindeki genç bir adama bir takım duygular beslemeye başlamıştır. Kuro ise bir yokai hadisesi esnasında kendisine iyileştirici güçler bahşedilmiş genç bir üniversite öğrencisidir. Kotoko, Kuro’ya gerçeklik ve doğaüstü arasındaki ince çizgiyi korumak ve de kaçak yokailerin icabına bakmak için birlikte çalışmayı teklif eder. 

Kyokou Suiri Animesinin Tanıtım Videosu

Zetsuen no Tempest’in hikayesini yazan Kyo Shirodaira’nın gelecek olan gizemli ve fantastik animesi için heyecanlı mısınız?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?