Kushina’nın Hikayesi de Revolution’da

Mangada neyi yapamadıysak oyuna ekleyelim.

ultimate ninja storm revolution

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution’da Akatsuki’nin geçmişi, birbirleriyle nasıl tanışıp, savaşarak ekibe nasıl katıldıkları, Uchiha Shisui’nin Susanoo’su gibi mangada görmediğimiz olayların yanına Naruto’nun annesi Kushina’nın geçmişinden görmediğimiz sahneler de ekleniyor. Oynanabilir bir karakter olan Kushina’nın Obito, Kakashi, Rin, Minato ile tanışması ve Kakashi’nin takımıyla olan ilişkisi sadece Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution’da olacak.

Yeni paylaşılan ekran görüntülerinde Kushina’nın özel güçleri de görülebiliyor. Yine bu güçler de oyunda yer alacak. Naruto’nun annesinin eline bir de tava vermişler ki düşmanın kafasına geçirsin. Evet, Kushina aynı zamanda elinde tava ile dövüşüyor. Bütün bu Kushina’nın hikayesinin bulunduğu bölümün adı da The Far Reaches of Hope! Elbette bütün bu özel içerikler yapım ekibinde bulunan ama mangaya bunları eklemeyen mangaka Masashi Kishimoto’nun kontrolünde yapılıyor.

Yeni ekran görüntülerini aşağıda bulabileceğiniz Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution’a acaba daha fazla satsın diye, Naruto serisinde görmediğimiz daha çok şeyi eklerler mi?

 

Hızlıca Paylaş!