Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV Türkiye’de Vizyona Giriyor

Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV Türkiye’de Sinema Salonlarında Gösterime Girecek

Japonya’da 9 Temmuz’da vizyona giren, ABD’de ise 19 Ağustos’ta vizyona girecek olan Kingsglaive: Final Fantasy XV’den harika bir haber var. Daha öncesinde haberleri paylaşırken hep kendi aramızda “keşke beyaz perdede izleyebilseydik” diye içimizden geçirmiştik, birileri sesimizi duymuş olmalı ki film ABD ile aynı anda Türkiye’de de vizyona girecek!

Bize inanmıyorsanız Türkçe alt yazılı fragmana buyurun;

Daha öncesinde de paylaşmıştık ancak adettendir Türkçe resmi özetini de paylaşalım: “Kutsal Kristal’in evi olan büyülü Lucis krallığı, onu çalmak isteyen Niflheim imparatorluğu tarafından tehdit edilmektedir. Lucis Kralı Regis’in (Sean Bean) emrinde, kralın büyü gücüyle donatılmış Nyx (Aaron Paul) ve bir grup seçilmiş askerden oluşan Kingsglaive birliği yer almaktadır. İmparatorluğun ezici askeri gücü karşısında daha fazla dayanamayan Kral Regis oğlu Prens Noctis ile Niflheim’ın tutsağı Tenebrae Prensesi Lunafreya’yı (Lena Headey) evlendirmek ve topraklarının hakimiyetini imparatorluğun emrine vermek zorunda kalır. Şimdi Niflheim İmparatorluğu ve dünyanın hakimiyeti arasında duran tek engel Kingsglaive’dir.”

Yani ne desek boş, 19 Ağustos’ta bütün planlarımız şimdiden iptal, heyecanla filmi bekliyoruz.

Filme dair daha fazla bilgi için; filmin açıklanan diğer seslendirme sanatçıları için buraya, nasıl görüneceğini merak ediyorsanız buraya ve son olarak önden bir kamera arkası göreyim, röportaj izleyeyim derseniz şuraya alalım sizleri. Şimdiden herkese iyi seyirler!!!

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?