Kono Oto Tomare! Anime Serisi Geliyor

Kono Oto Tomare! Mangasına Anime Serisi Geliyor

Kono Oto Tomare! izle

Pek çok shoujo manga severin okuduğu By Hero, Celeste Blue, Dear Green gibi sevilen one-shot mangaların çizeri Sakura Amyuu‘nun uzun soluklu serisi Kono Oto Tomare! mangasına anime serisi geliyor. Shounen, drama ve müzik türünde izleyeceğimiz anime için kısa bir duyuru videso da paylaşıldı.

Platinum Vision (Servamp, Devils Line, Saiyuuki Reload Blast) stüdyosunda hazırlanacak olan animenin yapım kadrosu şöyle:

  • Yönetmen: Mizuno Ryouma
  • Senaryo: Hisao Ayumu
  • Karakter Tasarımı:  Yamanaka Junko
  • Yan Karakter Tasarımı: Kobayashi Toshimitsu
  • Baş Animasyon Yönetmeni: Yamanaka Junko, Kobayashi Toshimitsu
  • Danışman: Ooba Hideaki

Kono Oto Tomare! izle

2012 yılından beri Jump SQ dergisinde yayımlanan serinin 18. cildi de çıkmak üzere. Serinin konusundan bahsedecek olursak: Takezou, Koto (geleneksel yaylı Japon enstrümanı) kulübünde kıdemli üyelerin mezuniyetinin ardından kulüpte bir başına kalmıştır. İşin kötü yanı Takezou, okulun bu yeni eğitim öğretim yılında yeni üyeler bulamazsa kulüp kapanacaktır. Çok geçmeden terk edilmeye yüz tutmuş kulüp odasına paldır küldür birisi dalar. Serseri kılıklı bu öğrenci kulübe katılmak istediğini söyler. Bakalım Takezou kulübü kapanmanın eşiğinden kurtarabilecek mi? Dahası bu serseri üye ile nasıl başa çıkacak?

Kono Oto Tomare! izle

Sevilen manga için geçen mart ayında Kono Oto Tomare! – Tokize High School Koto Songs isimli bir albüm piyasaya çıkmıştı. Albüm 72. Ulusal Sanat Festivali Kayıtları’nda Mükemmellik Ödülü’ne layık görülmüş, 32. Altın Plak Ödülleri’nde ise Yılın Geleneksel Japon Müzik Albümü seçilmişti.

Albümden bir tanıtım videosu

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?