Kouji Wada’dan Mesaj Var

Digimon’un Unutulmaz Sanatçısı Kouji Wada’dan Mesaj Var

Kouji Wada'dan Mesaj Var

Digimon sever izleyicilerimizi sevindirecek bir haber ortaya çıktı. Belki çoğumuzun isim olarak bilmediği ya da hatırlamadığı; ancak Digimon serisinin şarkıları ile gönüllerde taht kuran bir isim Kouji Wada. 39 yaşındaki sanatçı yaklaşık iki yıl önce kanser tedavisine odaklanabilmek için müzik kariyerine ara verdiğini duyurmuştu. Nitekim 10 yıl önce sanatçının üst yutağında ve boynundaki bir lenf düğümünde kötü huylu bir tümöre rastlanmıştı. Sanatçı kemoterapi ve ameliyat ile tedavi olmuş ve kendisinin tamamen iyileştiği söylenmişti. Ne var ki iki yıl kadar önce Kouji-san yine rahatsızlandığını hissetmiş ve hastanedeki bir muayene sonrası kanserin başka bir bölgeye sıçradığı doğrulanmıştı.

İşte o zamandan beri sanatçı kariyerine ara vermiş ancak döneceğine ve konserde en iyi zamanlarını en iyi dostlarla geçireceğine söz vermişti.

Kouji Wada'dan Mesaj Var

Sevindirici haberse Kouji-san’ın kişisel blogu ve Twitter adresinden geldi. Sanatçı uzun bir aradan sonra blogundan “Döndüm☆☆”, twitter adresinden ise “Döndüm. Herkese çok teşekkür ederim☆  Ee, başlamaya hazır mıyız?” şeklinde mesaj yollayarak hayranlarını sevindirdi. Kendisine acil şifalar diliyoruz…

Kouji Wada’yı neredeyse her Digimon serisinde (Digimon Adventure, Digimon Adventure 2, Digimon Tamers, Digimon Frontier, Digimon: Data Squad, Digimon Xros Wars) duymanız mümkün. O zaman küçük bir nostalji yaşayamaya ne dersiniz?

Butter-fly & brave heart (Digimon Adventure)

http://www.youtube.com/watch?v=VLQ0vzyMK84

Target ~Akai Shougeki~ & Break up! (Digimon Adventure 02)

The Biggest Dreamer & One Vision (Digimon Tamers)

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?