Kishimoto Boku no Hero Academia’yı Tebrik Etti

Naruto Mangakası Masashi Kishimoto Boku no Hero Academia’yı Tebrik Etti

Kouhei Horikoshi’nin mangası Boku no Hero Academia’nın anime uyarlaması geçtiğimiz günlerde başladı. Son yılların sevilen shounen eseri için mangakaya birçok yerden tebrik mesajı geldi. Bu mesajlardan birisini de Jump’ın en sevilen shounen serilerinden Naruto’nun mangakası Masashi Kishimoto gönderdi.

Kishimoto Boku no Hero Academia

Resimde Naruto “Artık bir animeye sahipsin! Tebrikler!” diye bağırıyor. Tabii ki “dattebayo” ekinden vazgeçmiyor. Bu resmin dışında Kishimoto-sensei’de şu yorumda bulunuyor:

“Boku no Hero Academia sonunda anime oluyor! Tebrikler! İlk elden bildiğim bu hisleri kelimelere dökmek gerekirse… muhtemelen müthiş bir his. Serinin mangasını ve stüdyoyu göz önünde bulunduruyorum da, ‘muhtemelen’ kelimesine gerek bile kalmıyor; müthiş bir his. Bunu herkes anlamaz, bilenler anlayacaktır! Benim eserimin de animeye uyarlanması sırasında aynı hissi yaşamıştım. Hayır, Boku no Hero Academia bundan daha da fazlası! Ve benden bunu söylememi istemediler, gerçekten böyle hissediyorum.”

Boku no Hero Academia

İki serinin baş karakteri de dışlanmış karakterler ve Kishimoto-sensei bu konuya bir röportajında değinmişti. Boku no Hero Academia’nın Naruto’nun son zamanlarında ortaya çıktığını ve onun mirasçısı olacağını belirtmişti. Ayrıca Boku no Hero Academia’nın da Naruto gibi dış ülkelerde ilgi göreceğini öngörmüştü.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?