Kimi no Na wa. J. J. Abrams Tarafından Hollywood Filmine Uyarlanacak

Kimi no Na wa. J. J. Abrams Tarafından Hollywood Live Action Filmi Olarak Hazırlanacak

Gösterime girdiği günden itibaren tüm dünyada büyük beğeni toplayan, Türkiye de dahil 92 ülkede gösterime girerek tüm zamanların sinemalarda en çok izlenmiş anime filmi olma başarısını yakalayan, 2016 Los Angeles Film Eleştirmenleri Birliği Ödülleri tarafından verilen en iyi canlandırma film ödülü de dahil pek çok ödül kazanan anime film Kimi no Na wa. (Your Name) bildiğiniz gibi bizim de aylardır gündemimizin baş köşesinden inmiyordu. Bugün aldığımız habere göre de belli ki adından söz ettirmeye daha uzunca bir süre devam edecek.

Hollywood filmine uyarlanacak olanın Kimi no Na wa. olduğunu duymak bile merakımızı uyandırmaya yeterli olmuşken öğrendiğimiz detaylarla projeye duyduğumuz ilgi daha da arttı. Açıklanan bilgilere göre, Bad Robot Productions‘dan ve Star Wars: The Force Awakens‘ın yapımcısı olarak tanıdığımız ünlü yapımcı J.J. Abrams ve Lindsey Weber, orijinal filmin yapımcısı Genki Kawamura ile birlikte projenin yapımcılığını üstlenecek. Senaryo ise Arrival’dan tanıdığımız Oscar adayı başarılı senarist Eric Heisserer tarafından hazırlanıyor. Paramount Pictures ve Bad Robot Productions’ın birlikte çalışacağı projenin dağıtımıysa yine orijinal filmin dağıtımcısı TOHO tarafından yapılacak.

J. J. Abrams imzasıyla karşımıza çıkacak Kimi no Na wa. Hollywood live action filmi ile ilgili eserin yazarı ve yönetmeni Makoto Shinkai ve yapımcısı Genki Kawamura şu yorumlarda bulunarak heyecanlarını dile getirdiler.

Makoto Shinkai: “Senin adın., yöresel bir ortamda bir Japon ekibin doğuştan gelen hayal gücüyle yaratıldı. Böyle bir eser Hollywood’un film yapımcılığıyla bir araya geldiğinde belki de hiç farkında bile olmadığımız olasılıkları görmemiz mümkün olabilir.”

Kawamura: “Bad Robot ekibiyle tanışana kadar bu benim için sadece bir hayaldi, ancak şimdi görünüşe göre gerçek oluyor. Senin Adın.’ı yeniden canlandırmak için J. J. Abrams ve ekibinden daha iyi bir ekip hayal edemiyorum. Ve Eric Heisserer tarafından yazılmış Arrival son yıllarda izlediğim en etkileyici bilim kurgu filmdi. İnanıyorum ki bir aşk hikayesiyle bilim kurguyu olabilecek en iyi şekilde bir araya getirerek Senin Adın.’ı zirvesine taşıyacak.

Kimi no Na wa. J.J. Abrams Hollywood filmi izle

Kimi no Na wa.

 

Hollywood yapımı Kimi no Na wa. Live Action filmi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Anime filminden sonra J. J. Abrams imzasıyla Hollywood filmi olarak da sinemada izlemek ister misiniz?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?