Keppeki Danshi! Aoyama-kun Mangası Animeye Uyarlanıyor

Futbol Temalı Manga Keppeki Danshi Anime Serisi Oluyor!

Keppeki Danshin! Aoyama-kun izle

2014 yılında Miracle Jump dergisinde yayınlanmaya başlayan ve sonradan Weekly Young Jump dergisine geçen, Sakamoto Taku’nun futbol konulu mangası Keppeki Danshi! Aoyama-kun televizyon serisi formatında bir anime olarak karşımıza geliyor.

Mangayı takip edenler mutlaka vardır ama olmayanlar için basitçe bahsetmek istiyorum. Spor animelerini seviyorsanız, azcık da komedi içersin diyorsanız Keppeki Danshin! tam size göre olacak demektir! Aoyama-kun yakışıklı ve dahi bir futbol oyuncusudur. Buraya kadar her şey güzel; ancak Aoyama-kun’un bir takıntısı vardır. O da TEMİZLİK. Kendisine has futbol oynayışı ve bu stilinde etkisi olan takıntısıyla, Aoyama-kun sizi hem güldürecek hem de futbol sevdanızı tatmin edecek bir karakter olacağa benziyor!

Sakamoto  twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla  animenin 2017 yazında bizlerle olacağını duyurdu. Bu yaz animeleri içinde izleyeceklerimden biri de bu olacak sanırım. Bir Beşiktaşlı olarak futbolla, ayrıca da komedi animeleriyle oldukça ilgiliyim. Sabırsızlıkla bekliyorum bu seriyi! :)

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?