Keiji Tanaka’dan Buz Üstünde JoJo’s Bizarre Adventure Performansı

Patenci Keiji Tanaka’dan Buz Üstünde JoJo’s Bizarre Adventure Performansı

Buz Üstünde JoJo's Bizarre Adventure PerformansıBu yıl Japonya’nın Saitama şehrinde düzenlenen 2019 Artistik Patinaj Dünya Şampiyonası yine birbirinden güzel performanslara sahne oldu. Birkaç gün önce sona eren şampiyonanın galasında Japon sporcu Keiji Tanaka, ünlü anime serisi JoJo’s Bizarre Adventure ‘nin 4. sezonundan M.Fukuda’nın eseri olan Diamond Is Unbreakable isimli parçasıyla oldukça eğlenceli bir performans sundu.

Jousuke Higashikata karakterinin cosplayi ile sahneye çıkan Tanaka, şampiyonayı 14. sırada bitirdi. (Erkeklerde birinci Amerikalı Nathan Chen, ikinci sevilen Japon sporcu Yuzuru Hanyu, üçüncü ise Amerikalı Vincent Zhou oldu.)

Aslına bakarsanız pek çok buz pateni sporcusu için animeler ilham kaynağı. Örneğin Rus sporcu Evgenia Medvedeva Sailor Moon serisi ile bir performans sunmuş ve oldukça beğeni toplamıştı.

Bunun dışında yine Rus sporcu Alina Zagitova, Mahou Shoujo Madoka Magica yapımının akllı telefon oyununun reklamında yer almış ve Madoka Kaname kostümüyle yine masalsı bir performans sergilemişti.

Eh Yuzuru Hanyu’nun ise tam bir Tokyo Ghoul hayranı olduğunu söylemeye gerek bile yok. :) Öyle ki serinin mangakası, Yuzuru Hanyu’yu başarılarından ötürü bir çizimiyle tebrik etmişti.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?