Kaguya-sama wa Kokurasetai Live Action Filminden İlk Tanıtım Videosu

Kaguya-sama wa Kokurasetai Live Action Filminden İlk Tanıtım Videosu Yayımlandı

Kaguya-sama wa Kokurasetai Live Action izle

Geçtiğimiz kış sezonunda animeye uyarlanan mangaka Akasaka Aka’ya ait Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen isimli manganın aynı dönem bir live action filmine uyarlanacağı açıklanmıştı. Baş rollerinde Hirano Sho (Shirogane Miyuki) ve Hashimoto Kanna (Shinomiya Kaguya)’nın yer aldığı filmden ilk tanıtım videosu geldi.

Kaguya-sama wa Kokurasetai Live Action izle

Filmin yönetmenliğini Ore Monogatari!! ve Nisekoi live action filmlerinden tanıdığımız Kawai Hayato üstlenirken filmin senaryosunu Tokunaga Yuichi kaleme alıyor. Filmde yer alan diğer oyuncular ve karakterleri ise şöyle:

  • Sano Hayato – Ishigami Yu
  • Ikema Natsumi – Kashiwagi Nagisa
  • Asakawa Nana – Fujiwara Chika
  • Yutaro – Tsubasa
  • Hotta Mayu – Hayasaka Ai
  • Takashima Masahiro – Miyuki’nin babası
  • Sato Jiro – Tanuma Shozo

Hikayeden kısaca bahsedecek olursak;

İki dahi. İki beyin. İki kalp. Bir savaş. İlk önce sevgisini kim itiraf edecek?

Kaguya Shinomiya ve Miyuki Shirogane, tanınmış bir okulun öğrenci konseyindeki iki dahi öğrencilerdir. En üstte olmanın yalnızlığına sahip ikili birbirine aşık olmuş durumdadır. Ama ortada büyük bir sorun vardır.İkisi de romantik duygusunu ilk itiraf edenin kaybedeceğine inanır. Gururlu ikilinin aşk itirafı savaşı böylece başlar.

Kaguya-sama wa Kokurasetai Live Action izle

Seiyuu Koga Aoi ve Oyuncu Hashimoto Kanna

Filme ayrıca anime serisinde Shinomiya Kaguya karakterini seslendiren seiyuu Koga Aoi de konuk oluyor. Seiyuu “Böyle bir teklif beklemiyordum o yüzden çok şaşırdım. Serinin live action filminde yer almaktan onur duydum. Okul konseyi başkanı Hirano-san, Kaguya ise Hashimoto-san tarafından canlandırılıyor. İki oyuncu da anime ve live action arasındaki farkı güzel bir şekilde ortaya koydular. Ayrıca iki oyuncu da oldukça göz alıcıydı. Filmi izlemeyi planlayan izleyiciler umarım bu söylediklerime dikkat edip filmin tadını çıkarır.” diyerek film hakkındaki duygularını dile getirdi.

Hem mangası hem de animesi ile büyük beğeni toplayan serinin live action filmi ise 6 Eylül 2019 tarihinde Japonya’da vizyona girecek.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?