Kaguya-sama: Love is War Anime Filmi Geliyor

Kaguya-sama: Love is War Serisine Anime Filmi Geliyor

Kaguya-sama: Love is War Anime Filmi Geliyor

Mangaka Aka Akasaka’nın çok sevilen manga serisi Kaguya-sama: Love is War için bir anime filmi geleceği açıklandı. Kaguya-sama wa Kokurasetai: First Kiss wa Owaranai (Kaguya-sama: Love is War: The First Kiss Never Ends) isimli anime filmi, mangada konu edilen aynı isimdeki hikayeyi anlatacak. Bu açıdan anime filmi, serinin 3. sezon finali sonrası devam niteliği taşıyor.

Kaguya-sama: Love is War Anime Filmi Geliyor

Öte yandan Weekly Young Jump dergisi, manganın 7 yıllık serüveninin ardından 14 bölüm sonra final yapacağını duyurdu. Manganın tahminen ekim ayında final yapması bekleniyor. Animenin 3. sezonu ise geçtiğimiz hafta sona erdi. Ayrıca AnimeExpo 2022 etkinliğinde seri için özel bir panel de yapıldı. Etkinliğe animede Kaguya Shinomiya karakterini seslendiren seiyuu Aoi Koga ve serinin yapımcısı Tatsuya Ishikawa katıldı. Hayranların sorularını cevaplayan ikili oldukça eğlenceli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Kaguya-sama: Love is War Anime Filmi Geliyor

Hem manga serisi hem de anime serisi ile büyük beğeni kazanan yapım finale doğru yaklaşırken hayranlarını üzse de öte yandan nasıl bir son yapacağı merak konusu. Sizin seri hakkındaki görüşleriniz neler? En sevdiğiniz karakter kim? Yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Hızlıca Paylaş!