Kabe-don Her Kızın Hoşuna Gider Mi?

Anime ve Mangalarda Sıkça Gördüğümüz Kabe-don Her Kızın Hoşuna Gider Mi?

"Kabe-don" Her Kızın Hoşuna Gider Mi?

Anime ve mangalarda, mutlaka romantik ya da ilginç sayılabilecek birçok karşı cins taktiği görebiliyoruz. Peki gerçek hayatta bu taktikler denenseydi ne olurdu? Örneğin shoujo mangaların vazgeçilmezi kabe-don taktiğini ele alalım. Erkek kahramanımız gelir, hızlıca kız kahramanımızın yanına ellerini koyar ve onu duvara yaslar, hatta bazen iyice yaklaşır ve usulca kızın kulağına fısıldar. Öfkeden olmadığı sürece kulağa biraz çekici gelmiyor değil, öyle değil mi? İşte bu taktik, Japonya’da oldukça popüler oldu ve internette de viralleşti. Böylece YouTube kanalı AsianBoss da kabe-don’u Japon olmayan kızlar üzerinde de denemeye karar verdi ve bir soruyu cevaplamaya çalıştı: Kabe-don her kızın hoşuna gider mi?

Önce kabe-don’un ne olduğunu güzelce açıklayan “araştırmacımız”, sonra uygulamaya geçiyor. Ayrıca sadece Fransızca konuşuyormuş gibi yaparak bir de “Fransız kabe-don”u deneniyor. Açıkçası kızların tepkileri görülmeye değer.

İnternette kabe-don’un tam anlamıyla her tür üzerinde denenmiş versiyonlarını bulmak mümkün; kediler üzerinde bile!

"Kabe-don" Her Kızın Hoşuna Gider Mi?

Kabe-don Her Kızın Hoşuna Gider Mi?

Peki ya kabe-don sizin hiç hoşunuza gitmediyse? Ya çok ani bir şekilde biri bunu sizin üzerinizde denemeye kalktıysa? İşte size kabe-don’dan hızlı ve etkili kurtulma yöntemi:

Kabe-don Her Kızın Hoşuna Gider Mi?

Kabe-don’un size yapılması hoşunuza gider miydi? Peki ya shoujo türünün sizi etkilediği başka taktikleri var mı?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?