JoJo’s Bizarre Adventure Live Action Filminden Yeni Görsel

JoJo’s Bizarre Adventure Live Action Filminden Yeni Görsel Paylaşıldı

Bu yıl 4 Ağustos’ta Japonya’da gösterime girecek olan Jojo’s Bizarre Adventure live action filminden yeni görsel paylaşıldı. Yeni yılla birlikte, live action filmlerinin bol olacağı bir döneme de girmiş olduk. Bu yıl gösterime girecek filmlerin de tanıtımları yavaştan başladı. İlk tanıtımlardan biri de Jojo’dan geldi. Paylaşılan görselde baş karakter olan Higashikata Jōsuke’yi canlandıran Yamazaki Kento’nun (Orange, Your Lie in April, Heroine Shikkaku, Wolf Girl and Black Prince, Death Note 2016 TV Serisi) filmdeki halinin görseli paylaşıldı.

JoJo's Bizarre Adventure Live Action Filminden Yeni Görsel

Higashikata Jōsuke rolüyle Yamazaki Kento

İspanya’nın Sitges şehrindeki çekimlerini tamamlayıp Japonya’daki çekimleri devam eden filmin resmi sitesinde geçtiğimiz aylarda bir de kısa bir tanıtım videosu yayımlanmıştı.

Yönetmenliğini Miike Takashi’nin (Terra Formars live-action, Ace Attorney, Crows Zero, Yatterman, For Love’s Sake, Ichi the Killer) yaptığı filmin yayımlanan bu görseli hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Sizce orijinal karakterlere yakın oyuncular mı seçildi? Filmdeki kalite nasıl olacak?

Bu makaleyi sevdiniz mi?