Hollywood Yapımı Naruto Live Action Filminde Son Durum Ne?

Michael Gracey Hollywood Yapımı Naruto Filminin Son Durumu Hakkında Konuştu

Hollywood Yapımı Naruto Live Action Filminde Son Durum Ne?

Hollywood Yapımı Naruto Flmi

Hatırlarsanız geçen yaz  Jon ve Erich Hoeber’in Hollywood yapımı Naruto live action filminin senaristliğini yapacağını sizlerle paylaşmıştık. Ayrıca geçen sene Jump Festa’da, Michael Gracey (Hugh Jackman’ın yer alacağı The Greatest Showman filminin yönetmeni) ve Lionsgate’in bu film için birlikte çalışacakları, hatta serinin mangakası Masashi Kishimoto’nun da prodüksiyonda yer alacağı belirtilmişti. Michael Gracey merakla beklenen filmin son durumu hakkında bir röportaj verdi. Gracey, ekibin hala senaryo üzerinde çalıştığını zira film için serinin orijinal yaratıcısı Masashi Kishimoto’nun onayı olduğundan emin olmak istediklerini söyledi.

Hollywood Yapımı Naruto Live Action Filminde Son Durum Ne?

Yönetmen Michael Gracey

Gracey ”Açıkçası bir sonrakı filmim Naruto mu olacak bilmiyorum. Orijinal serinin yaratıcısı Kishimoto tam bir dahi. Pek çok popüler manganın Hollywood uyarlaması doğru şekilde idrak edilmiyor. Naruto filmini çekecek olursam bu benim için son derece önemli bir olay olacak. Aslında Kishimoto ile çalışmak, onun gözden geçireceği ve heyecan duyacağı bir senaryo sahneye koymak isterdim. Çünkü bu dünyayı yaratıcısından daha iyi kimse bilemez.” şeklinde konuştu.

Yönetmen sözlerine ”Anlayacağınız üzere hala senaryo üzerinde çalışıyoruz. Senaryo beni heyecanlandıracak bir seviyeye gelene kadar böyle muhteşem bir imtiyaza sahip eseri mahvetmek istemiyorum. Bence en önemli şey Lionsgate’den üreticilere kadar hepimizin aynı fikirde olması. Yine herkes böylesi bir eserin ne kadar kıymetli olduğunun farkında ve bu benim için oldukça heyecan verici. Bugüne kadar yer aldığım işlerin hepsini çok sevdim. Bu aşamada herkesi heyecanlandıracak bir senaryo elde edene kadar kimse filmin yapımına başlamayacak. Naruto’nun bir sonraki işim olup olmayacağını bilmiyorum. Kısacası bekleyip göreceğiz.”

Üstü kapalı bu açıklamalara bakacak olursak yönetmen esaslı bir senaryo olmadan filme el atmaya niyetli değil. Anlayacağınız film için bir süre daha bekleyecek gibiyiz.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?