Hiro Mashima Fairy Tail’in Final Bölümünü Çizmeyi Bitirdi

Hiro Mashima Fairy Tail’in Final Bölümünü Çizmeyi Bitirdiğini Duyurdu

Hiro Mashima Fairy Tail'in Final Bölümünü Çizmeyi Bitirdi

Geçtiğimiz şubat ayında Fairy Tail’in son arcında olduğunu sizlerle paylaşmıştık. Bu yüzden Fairy Tail’in yakında biteceğini hepimiz biliyorduk fakat ne zaman biteceği henüz belli değildi. Bu belirsizlik 2 hafta önce Hiro Mashima’nın attığı tweette serinin finalini yani 545. bölümü çizmeye başladığını belirtmesi üzerine ortadan kalktı.

Mashima Sensei’nin geçtiğimiz günlerde attığı tweette ise serinin final bölümünü çizmeyi tamamen bitirdiğini belirtti. Aynı zamanda serinin ana karakterlerini içeren bir plaketi bizler ile paylaşmasının yanında bugüne kadar onun yanında çalışmış olan tüm personellere teşekkür etmeyi ihmal etmeyip aynı zamanda onları ”En İyi Personeller” olarak nitelendirdi.

Fairy Tail ile geçen onca senenin ardından artık bitmesi beni gerçekten çok üzdü. Son zamanlarda ilk bölümleri kadar başarılı olmasa da yine de her hafta düzenli olarak takip ettiğim bir seriydi belki de bu özelliği sayesinde dünyada en sevilen shonen manga serilerinden biri olmayı başardı. Mashima Sensei’ye bizleri böyle bir seriyle tanıştırdığı için çok teşekkür ediyorum.

Peki sizler Fairy Tail’in bitişi hakkında neler hissediyorsunuz?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?