Ghost in the Shell Filmi Uzun Fragmanıyla Karşımızda

Live Action Ghost in the Shell Filmi Uzun Fragmanıyla Kendini Gösterdi

Ghost in the Shell’in Hollywood yapımı live action filmi için filmi için bugüne kadar pek çok tanıtım videosu paylaşılmıştı. Bugün Tokyo’da düzenlenen etkinlikte bu tanıtım videolarına bir yenisi daha eklendi. Paramount Pictures tarafından yayımlanmaya başlayan bu videoyu diğerlerinden farklı kılan ise sadece filmden birkaç sahne daha içermesi değil; yaklaşık 2 dakika uzunluğunda ilk video olması ve takdiminin Scarlett Johansson tarafından yapılması.

 

Geçtiğimiz salı günü de Entertainment Tonight isimli program tarafından filmin Yeni Zelanda setine gerçekleştirilen ziyaret sonucunda Scarlett Johansson ile gerçekleştirilen kısa bir röportaj paylaşılmıştı. Scarlett Johansson’ın filmle alakalı görüşleri ve özellikle yeni saçlarının 2 yaşındaki kızı Rose üzerindeki etkisi (Bu saçların peruk mu yoksa yoksa aktrisin kendi saçları mı olduğu kısmı belirsiz. :) ) videoda bahsedilen konulardan. Aynı zamanda çekimleri Yeni Zelanda’da tam olarak 4 gün süren Scarlett Johansson (Binbaşı Motoko) ve Pilou Asbæk’in (Batou) yer aldığı bir silahlı çatışma sahnesinin çekim esnasındaki görüntüleri de videoda öne çıkarılanlardan.

 

Perşembe günü ise yine Paramount Pictures tarafından Mamoru Oshii‘nin haziran ayında filmin setine yaptığı ziyaretten görüntülerin ve film hakkındaki düşüncelerinin yer aldığı bir video paylaşılmıştı. Mamoru Oshii‘nin film ve özellikle Scarlett Johansson hakkındaki olumlu görüşlerinin dikkat çektiği videoda bunun yanında live action filminin yönetmeni Rupert Sanders ve Scarlett Johansson’ın film hakkındaki görüşlerine de yer veriliyor.

 

  • Haziran ayında Mamoru Oshii (İlk iki Ghost in the Shell anime filminin yönetmeni.), Kenji Kamiyama (Ghost in the Shell: Stand Alone Complex anime serileri ile Ghost in the Shell: Solid State Society anime filminin yönetmeni.) ve Kenji Kawai (İlk iki Ghost in the Shell anime filminin müziklerinin bestecisi.) Ghost in the Shell filminin setini ziyaret etmişti.

Son olarak tüm bunlardan önce Binbaşı Motoko’yu termo optik kamuflaj (Görünmezlik kamuflajı denilebilir.) içerisinde görebildiğimiz “Tokyo” başlıklı kısa bir tanıtım videosu paylaşılmıştı.

 

Rupert Sanders tarafından yönetilen, yapımcılığını Paramount Pictures ve Dreamworks’ün üstlendiği Ghost in the Shell’in 31 Mart 2017 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor. (Bu yılın başlarında Dreamworks, Walt Disney Pictures ile dağıtım anlaşmasının sona erdiğini açıklamıştı. Bunun sonucunda Paramount Pictures filmin yeni dağıtımcısı ve Dreamworks ile ortak yapımcısı olarak filmdeki yerini almış durumda.)

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?