Fullmetal Alchemist Ayakkabıları

Özel Tasarım Fullmetal Alchemist Ayakkabıları

Tişörtler, hırkalar, kazaklar, çantalar, rozetler… Hepimiz hayranı olduğumuz  animelerden, dizilerden, oyunlardan sevdiğimiz karakterleri üzerimizde taşımaktan hoşlanıyoruz.

Anime ve manga dünyasının sevilen serilerinden biri olan Fullmetal Alchemist’ten esinlenen anime modası markası Super Groupies en yeni ürünlerinin açılışını yaptı. Edward Elric ve  Roy Mustang karakterlerinden yola çıkılarak yapılan sentetik deri topuklu ayakkabılar. Kulağa hoş geliyor değil mi?

Kısaca bahsedecek olursak; Edward Elric ayakkabısı, onun o meşhur kırmızı pardesüsünden ve siyah pantolonundan yola çıkılarak yapılmış, örgülü saçlarına benzer bir ayak bağı eklenmiş. Ayrıca Edward’ın kaybettiği ve sonradan edindiği mekanik kolunu ve bacağını da atlamamışlar ve ayakkabının üzerine metal süsler eklemişler.

Fullmetal Alchemist Ayakkabıları

Fullmetal Alchemist Ayakkabıları

Fma Ayakkabıları

Diğer ayakkabı ise Ateş Simyacısı Roy Mustang’ten esinlenerek yapıldı. Ayakkabı Albay Mustang’in  üniformasından ve rütbesinden yola çıkılarak oluşturulmuş.

Fma Ayakkabıları

Fullmetal Alchemist Ayakkabıları

Fma Ayakkabıları

Şubat ayında gönderiminin yapılması planlanan bu güzel ayakkabılar için Super Groupies 18 Ekim’e dek sipariş alıyor. Edward için buraya, Mutang için de buraya tıklayabilirsiniz.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?