Final Fantasy XV’e Yeni Video

Square Enix Final Fantasy XV’e Ait Yeni Bir Senaryo Videosu Paylaştı

Final Fantasy XV'e Yeni Video

Square Enix, Gamescom 2015’te Final Fantasy XV için yeni bir video yayımladı. “Dawn” adıyla yayımlanan yeni videoda Final Fantasy XV’ten 15 yıl öncesi gösteriliyor. Videoda ağırlıklı olarak ana karakterimiz Noctis’i ve onun babası Kral Regis’i görüyoruz. Açıklamada ise Square Enix şöyle belirtmiş: “Kargaşanın gölgesi toprakların üzerine düşerken, baba ve oğul arasındaki kırılmaz bir bağ gibi umut ufukta  görünür ve yeni şafağın ışıkları bir kahramanın üzerinde yükselir”.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=BcGLfeni0og]
 
 
Videoyu izledikten sonra siz de aynı tepkiyi verebilirsiniz. Çünkü çok bir şey anlatmıyor video. Daha çok makineli tüfek taşıyan şövalyeleri ve 1950’lerin arabalarını görüyoruz. Ayrıca Noctis ve Regis’in yağmur altında sarılma sahnesi ise gereksiz uzun olmuş. Ancak yine de hazırlanan videonun kalitesi göz dolduruyor.

Video yayımlandıktan sonra ise oyuncuların tepkileri gecikmedi:

https://twitter.com/BohemianMoose69/status/628816724209610752

 

Açıkçası ben Metal Gear Solid 4 için PlayStation 3 almıştım ancak Final Fantasy XV için PlayStation 4 alacağım. Square Enix hala bir çıkış tarihi vermiş değil. Xbox One için de gelecek olan Final Fantasy XV’e ait yeni bilgileri bekliyoruz.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?