Fate/stay night Heaven’s Feel İkinci Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Fate/stay night Heaven’s Feel II.butterfly Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Fate/stay night Heaven’s Feel II. lost butterfly ismini alan Fate/stay night Heaven’s Feel ikinci filminin vizyon tarihi belli oldu. Normalde bu sene gelmesi planlanan anime filminin 12 Ocak 2019’da Japonya’da vizyona gireceği haberi geldi. Ayrıca anime filmi Amerika’da da 2019’da vizyona girecek. İşte anime filminin yeni tanıtım videosu;

Vizyon tarihine ek olarak ikinci anime filmine yeni ana görsel resmi paylaşıldı. İlk yayınlanan ana görsel resmi Shiro ve Sakura’nın baş başa olduğu bir resimdi. Bu seferki resim, anime filminde olacak olayları ele almış. Karakterlerin duruşları ve görünüşleri bizlere neler olacağına dair ipucu veriyor.

Fate/stay night Heaven’s Feel İkinci Filminin Vizyon Tarihi.

Fate/stay night Heaven’s Feel hikayesi, Fate/stay night görsel romanının üçüncü rotasını olan ve Sakura Matou’nun ön planda olduğu hikayenin karanlık gidişatını ele alıyor. Üçlemenin ilk anime filmi 14 Ekim 2017’de Japonya’da vizyona girmişti. İkinci filmin tarihi de belli olduğuna göre sırada üçüncü ve son filminin tarihi kaldı. Bakalım üçüncü filmi ne zaman gelecek?

Bu makaleyi sevdiniz mi?