Fate/Grand Order Oyununa TV Anime ve Anime Filmi Geliyor

Fate/Grand Order Akıllı Telefon Oyununa TV Anime ve Anime Filmi Geliyor

Aniplex, Fate/Grand Order akıllı telefon oyununa TV anime ve anime filmi geleceğini duyurmak için bir internet sitesi açtı. İşte bu haberin duyurulduğu tanıtım videosu;

Fate/Grand Order: Zettai Majū Sensen Babylonia ismini alan TV anime serisi, oyunda bulunan Babylonia hikayesini ele alacak ve 2019 yılında yayımlanacak. Animasyonu CloverWorks tarafından yapılacak. Anime serisi için Enkidu, Gilgamesh (Caster) ve Merlin karakterlerini barındıran kısa bir tanıtım videosu paylaşıldı.

Anime filmi projesi ise iki kısımdan oluşacak. İlk anime filminin ismi Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot – Wandering; Agateram ve ikinci anime filminin ismi Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot – Paladin; Agateram olarak belirlendi. Anime filmi oyunda bulunan Camelot hikayesini ele alacak ve animasyonu Production I.G şirketi yapacak.

Fate/Grand Order Oyununa TV Anime ve Anime Filmi

Ocak ayında Aniplex, hayranlara oyundaki en sevdikleri maceranın hangisi olduğunu ve hangi anime formatı ile karşılaşmak istediklerine dair bir anket yapmıştı. Bu anket sonucunda, en sevdikleri macera sorusunun cevabı olarak ilk sırada Babylonia, ikinci sırada Camelot hikayesi çıkmış. Anime formatı olarak da ilk sırada TV Anime, ikinci sırada ise anime filmi cevabı çıkmış. Anket sonucuna göre anime planlarının yapılması hayranları oldukça mutlu edecek gibi görünüyor.

Bu makaleyi sevdiniz mi?