Fairy Tail Yan Hikayelerine Anime Bölümleri

Fairy Tail Yan Hikayelerine Anime Bölümleri Geleceği Duyuruldu

Fairy Tail Yan Hikayelerine Anime BölümleriKodansha’ya ait Shonen Magazine tarafından yapılan duyuruya göre; 3 farklı Fairy Tail yan hikayesi animeye uyarlanarak, şu an devam etmekte olan seriye bölüm olarak eklenecek. Buna göre, yan hikayelerden uyarlanacak bölümler şu şekilde olacak.

  • 219. bölüm, “Magokoro ga Tsumugu Mono”, aylık Shonen Magazine’de yayımlanmış “Natsu to Asuka” yan hikayesinden uyarlanacak.
  • 220. bölüm, “413DAYS”, Kodansha’ya ait Magazine Special’da yayımlanmış, baş rolde Juvia’nın olduğu yan hikayeden uyarlanacak.
  • 222. bölüm, “Henshin!”, yine Magazine Special’da yayımlanmış “Fairy Woman” yan hikayesinden uyarlanacak.
  • 221. bölüm, “Hakugin no Meikyu” ise mangada yer almayan, Natsu, Lucy ve Happy’nin karlı bir dağda ilginç bir isteği yerine getirmeye çalıştıkları orijinal bir hikayeye sahip olacak.

Bunların dışında Fairy Tail light novel’ı Fairy Tail 2: Daimatouen Sono Go, Sorezore no Ichi Nichi de anime içerisine bölüm olarak adapte edilecek.

Son olarak dergide yer alan bir diğer duyuru ise animenin açılış ve kapanış parçalarıyla alakalı. Buna göre; V6 grubu “Break Out” parçasıyla Fairy Tail anime serisinin yeni açılışında performans sergileyecek. Mariya Nishiuchi ise “Don’t Let Me Down” isimli kapanış parçasını seslendirecek.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?