Elden Ring İnceleme

Yılın Oyunu mu? Elden Ring İnceleme

Geçtiğimiz ay FromSoftware, yıllardır oyun severlerin beklentide olduğu Elden Ring’i piyasaya sürdü. Biz Souls türüne hayran oyuncular da çıkar çıkmaz oyunu edindik. Bakalım; oyuncuların yıllardır beklediği, açık dünya tarzına geçiş yapmış olan ilk Souls oyunu nasıl olmuş…
Elden Ring İnceleme

Elden Ring, yapımcı firmanın ustalaşmış olduğu Souls formülüne yeni bir soluk getirme iddiası ile ortaya çıkıyor. Ben de dahil birçok oyuncu; formülün böyle riskli bir hamle ile mahvedilmesinden korkmuştu, ancak FromSoftware harika bir iş çıkarmış. Oyuna yüz saate yakın zaman harcamış birisi olarak, FromSoftware’ın açık dünya yorumuna hayran kaldım. Eğer ki Ubisoft stili açık dünya oyunlarından sıkılmış iseniz Elden Ring’in size ilaç gibi geleceğine inanıyorum. Oyunun açık dünyası için devrim niteliğinde bir yorum olmuş diyemem ama alışılmışın dışında olduğu, her sene onlarca çıkan açık dünya oyunlarından farklı bir yapım olduğu da ortada. Farklı, özel bir deneyim istiyorsanız Elden Ring’e göz atabilirsiniz. Souls hayranıysanız zaten çoktan satın almış oynuyorsunuzdur. 

Daha detaylı bir Elden Ring incelemesi için AnimeFantastica Youtube kanalımıza yüklediğimiz inceleme videosunu izleyebilirsiniz.

Hızlıca Paylaş!