Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka Gaiden: Sword Oratoria’nın Yeni Tanıtım Videosu

14 Nisan’da Başlayacak Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka Gaiden: Sword Oratoria’nın Yeni Videosu Yayımlandı

Ōmori Fujino ve çizer Haimura Kiyataka’nın orijinal seriye ek yaptıkları bir çalışma olan Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka Gaiden: Sword Oratoria için yeni bir tanıtım videosu yayımladı. Aslında light novel (çizimleri olan roman) tarzında çıkan bu seri yakın zamanda sevenleriyle televizyon animesi olarak buluşacak. Yeni yayınlanan videoda bazı karakterler gösterilirken Iguchi Yuka tarafından bestelenen “Re-Illusion” adlı açılış şarkısının da ön gösterimi yapılmış. Videoda ayrıca serinin ilk bölümüyle birlikte bir de OVA yayınlanacağı yazıyor.

Bu yeni seriyi geçtiğimiz kış sezonu gelen Urara Meirochou animesinin de yönetmenliğini yapan Suzuki Youhei yönetmektedir. Senaryoda Shirane Hideki, karakter dizaynında Kimoto Shigeki ve besteci olarak çalışan İnai Keiji olmak üzere hepsi serinin orijinali olan Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka serisinde de çalışmışlardır. Bu seri ilk olarak 2015 baharında yayınlanmaya başladı.


dungeon ni deai wo motomeru no wa machigatteiru darou ka gaiden sword oratorianin yeni tanitim videosu

Merak edenler için serinin açılış müziği “Re-Illusion” Iguchi Yuka tarafından ve kapanış şarkısı “Day by day” de Kano tarafından yapılmış. Seri, Kılıç prensesi olarak tanınan Aiz Wallenstein’ın arkadaşlarıyla “Dungeon” adını verdikleri büyük labirentlerde çıktıkları keşifleri, karşılaştıkları yeni insanları, özellikle Aiz ‘ın tanıştığı bir erkekle ilişkilerini ve hep birlikte yaşadıkları maceraları anlatıyor. Bu nedenledir ki animenin adını kısıca “Zindanda kızları tavlamak yanlış mıdır?” olarak çevirebiliriz. :)

 

dungeon ni deai wo motomeru no wa machigatteiru darou ka gaiden sword oratorianin yeni tanitim videosu

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?