Digimon Adventure Geri Dönüyor!

Digimon Adventure Önümüzdeki Bahar Dönüyor

Digimon Adventure Geri Dönüyor!

Digimon Adventure’nin 15. Yıl Dönümü Kutlama Organizasyonu’nda gelecek bahar, animenin ilk serideki karakterleri ile birlikte geri döneceği duyuruldu. Organizasyonun sonunda gösterilen tanıtım videosunda animenin baş karakteri Taichi’nin, digimonu Agumon ile birlikte 17 yaşında liseli bir genç olacağı belirtiliyor.

Devam niteliğindeki anime, dünyadaki DigiDestined denilen tüm seçilmiş çocuklar için yepyeni bir hikaye ile dönüyor olacak. Öyle ki videonun sonunda “Macera bir kez daha evrim geçiriyor.” sözü tüm Digimon severleri meraklandırmaya yetiyor gibi.

Digimon Adventure Geri Dönüyor!

Ayrıca Digimon Adventure’nin ilk sezonunun Blu-ray sürümü halinde özel bir drama CD si ile birlikte 3 Mart 2015 tarihinde çıkacağı duyuruldu. 1998-2006 The Digimon the Movies Blu-ray sürümü ise 9 Ocak 2015’te çıkacak.

Digimon Adventure Geri Dönüyor!

Soldan sağa Sakamoto Chika (Agumon), Yamaguchi Mayumi (Gabumon), Koji Wada, Maeda Ai (Tachikawa Mimi), Ayumi Miyazaki

Açıkçası bendeniz haberi duyup videoyu izlediğimde epey duygulandım. Nitekim Digimon Adventure benim ve belki de çoğumuzun ilklerinde yer alan bir animedir. Digimon Adventure serisinin seiyuularının katıldığı etkinlikte yine animenin unutulmaz şarkılarını söyleyen Koji Wada da ilk açılış parçası “Butter-fly”ı söyleyerek yer almış. Sailor Moon gibi kült bir serinin ardından Digimon Adventure’nin de geri dönecek olması anime camiasında da büyük heyecan yaratacak anlaşılan.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?